Neler Yeni

İnceleme Hiç oyun oynamamış birinin witcher 3 hakkında düşündükleri

JSezar

80+ Silver
Hep online oyunlar oynamış hikayeli olarak sadece rockstar oyunları ve bir kaç basit oyun oynamış olan biri olarak witcher 3 hakkında konuşmak istiyorum.

Witcher 3'ü 2021 yılında almıştım ve o zaman 2 saat oynayıp beğenmemiştim.Yıllardan beri olan ve herkesin övdüğü bir oyun ve bunu oynamam gerektiğini düşündüm ve dün gece oyunu 40.saatte bitirdim.Öncelikle belirtmeliyim ki hayatım en keyif aldığım oyun olacağını hiç düşünmezdim.Witcher 3 öven insanlara "hikaye çöp,yaratık kesmenin neresinden zevk alıyorsunuz" gibi dalga geçerdim fakat Witcher 3'ü bitirince ne kadar aptalca konuştuğumu fark ettim.Oyun hikaye olarak o kadar iyi ki dün Witcher filmine başladım ve kitaplarını sipariş etmeyi planlıyorum.Hikayesi o derece ilgimi çekti ve beyendim.Hayatımda ilk defa RPG oyun oynadım ve RPG türünün bu kadar zevkli olmasını beklemiyordum.Son 72 saatte sürekli ne olacak gibisinden kafa yordum.Witcher diye yattım Yennefer diye kalktım:kekw: Bazı sıkıcı görevleri yok mu var fakat bu hikayenin sonunu beklememdeki heycanımla sıkılmadan oynadım.

Herkesin neden bu kadar sevdiğini artık anlıyorum.Artık benim de en sevdiğim oyun.Eğer benim gibi RPG türüne uzaksanız Witcher 3 ile başlamak iyi olacaktır.

Oyunda at sürmek biraz sıkıntılı çünkü çalılar,ağaçlar bug yapıyor.RDR 2 deki gibi rahat at sürme mekaniği yok fakat hikayesi ve oynanışı için saatler gömecek bir oyun.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,024
İsim
Kerem Çavuş
Oyunu 40 saatte bitirdiğin için çoğu yan görevi yapmadığını düşünüyorum ilerde muhtemelen tekrar başlayıp %100e oynicaksın ve ana hikaye görevinden daha iyi olan yan görevlerle karşılaşıcaksın ayrıca dlcleri oynamanı tavsiye ederim ikisi de en az oyun kadar iyi

Hermitus

80+ Bronze
40 saat bu oyun için çok az. dlcleri oynamadın sanırsam dlcler ana oyun kadar kaliteli kesinlikle oyna. ben 110 saatte neredeyse tüm görevleri yaparak bitirmiştim sen baya aceleci oynamışsın.

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,007
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
Oyunu 40 saatte bitirdiğin için çoğu yan görevi yapmadığını düşünüyorum ilerde muhtemelen tekrar başlayıp %100e oynicaksın ve ana hikaye görevinden daha iyi olan yan görevlerle karşılaşıcaksın ayrıca dlcleri oynamanı tavsiye ederim ikisi de en az oyun kadar iyi
pek de abartıldığı kadar iyi değil be zevkler ve renkler tartışılmaz ama sonlara doğru büyük bi zevkle oynadım belli bi yerden sonra aşırı sıktı
Mesaj otomatik birleştirildi:

yada belkide diğer 2 oyunu tam oynamadığımdan olabilir

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,024
İsim
Kerem Çavuş
pek de abartıldığı kadar iyi değil be zevkler ve renkler tartışılmaz ama sonlara doğru büyük bi zevkle oynadım belli bi yerden sonra aşırı sıktı

olabilir kişiden kişiye göre değişir tabi

JSezar

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok keyifliydi.Önce kitaplarını okuyup birinci ve ikinci oyunu bitirip bir dahaki Witcher 3 oynayacağımda da dediğin gibi %100 ve dlc oynamayı düşünüyorum.Yan görevleri biraz yaptım fakat anahikaye o kadar merak uyandırınca hemen bitirmek istedim.

Oyun sona doğru güzelleşiyor.İlk 30 saatim hazırlık gibi bir şeydi.

Hermitus

80+ Bronze

oyunu beğenmeyen kişiler genellikle seriye direkt 3. oyunla başlayan kişiler oluyor. bu oyun önceki oyunlarda geçen olayların devamını anlattığı için doğal olarak anlamayıp oyunu beğenmiyorlar. en mantıklısı youtubedan ilk oyunun hikaye özetini dinleyip daha sonra ikinci oyunla bu seriye başlamak. 2. oyun hala oynanabilir durumda fakat 1. oyun bu devirde oynanmaz.

JSezar

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oyunu beğenmeyen kişiler genellikle seriye direkt 3. oyunla başlayan kişiler oluyor. bu oyun önceki oyunlarda geçen olayların devamını anlattığı için doğal olarak anlamayıp oyunu beğenmiyorlar. en mantıklısı youtubedan ilk oyunun hikaye özetini dinleyip daha sonra ikinci oyunla bu seriye başlamak. 2. oyun hala oynanabilir durumda fakat 1. oyun bu devirde oynanmaz.
Umarım witcher 1 remake gelir:)

JSezar

80+ Silver
Son düzenleme:
Top Bottom