Neler Yeni

High Power 600W Gold PSU'da fan tıkırdıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Simon Zenke
2 hafta önce Hepsiburada'dan High Power 600W Gold PSU aldım. İlk günler sıfır sesle çalışıyordu, şimdi fan dönerken tıkırtı sesi var. Kulağımı dayayınca çok net duyuluyor. Uzakta durunca ses çok aşırı gelmiyor ama yine de biraz geliyor, geceleri sessiz ortamda rahatsız edebiliyor. Sizce iade talebi açmalı mıyım? Ürün bana 21 Aralık'ta teslim edildi, iade hakkım var mı hâlâ? Bugün son gün sanırım.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,803
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Teslim tarihi ve iade talebi tarihi baz alınıyordu en son. Bugün talebi açıp yarın kargolarsan sorun olmaz yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Simon Zenke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teslim tarihi ve iade talebi tarihi baz alınıyordu en son. Bugün talebi açıp yarın kargolarsan sorun olmaz yani.
İade etsem mi bilemedim, gündüz rahatsız etmiyor, gece duyuluyor sadece. İade etsem sessiz PSU nasıl bulacağım. 1300 liraya almıştım bunu.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,803
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
İade etsem mi bilemedim, gündüz rahatsız etmiyor, gece duyuluyor sadece. İade etsem sessiz PSU nasıl bulacağım. 1300 liraya almıştım bunu.
Ona bir şey diyemem. High Power kaliteli markadır. Fabrikasyon hatalı denk gelmiş sana, şanssızlık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Simon Zenke
Ona bir şey diyemem. High Power kaliteli markadır. Fabrikasyon hatalı denk gelmiş sana, şanssızlık.
Cooler Master MWE Bronze V2 de sessizmiş, kasanın içinde geldi o, aşırı sesli çalışıyordu. Sessiz çalışsın diye High Power aldım bu da biraz ses yapmaya başladı. Cidden çok şanssızım...
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.sinerji.gen.tr/nzxt-650...Ubo7O3Ew0BS0ZatDz33YT7A0SxZ4ageRoCQocQAvD_BwE İade edip bunu alsam daha sessiz çalışır mı acaba? @Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,803
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Cooler Master MWE Bronze V2 de sessizmiş, kasanın içinde geldi o, aşırı sesli çalışıyordu. Sessiz çalışsın diye High Power aldım bu da biraz ses yapmaya başladı. Cidden çok şanssızım...

https://www.sinerji.gen.tr/nzxt-650...Ubo7O3Ew0BS0ZatDz33YT7A0SxZ4ageRoCQocQAvD_BwE İade edip bunu alsam daha sessiz çalışır mı acaba? @Mehmet Yılmaz
NZXT güç kaynakları hakkında pek bir fikrim yok :/

Reindi

80+ Silver
Bende de FSP nin var bitane tıkırtı yapıyor ama çokta umrumda değil seni rahatsız etmiyorsa bir sıkıntı olacağını sanmıyorumm

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Simon Zenke
Bende de FSP nin var bitane tıkırtı yapıyor ama çokta umrumda değil seni rahatsız etmiyorsa bir sıkıntı olacağını sanmıyorumm
Kulaklık takınca ses gelmiyor, bir de çok uğraştım 10 kez PSU sök tak yaptım PC'yi aldığımdan beri. PC kullanmadığım zamanlar sessizliğe çok alışmışım, zamanla alışır mıyım kasanın sesine?

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Alperen Çetin
2 hafta önce Hepsiburada'dan High Power 600W Gold PSU aldım. İlk günler sıfır sesle çalışıyordu, şimdi fan dönerken tıkırtı sesi var. Kulağımı dayayınca çok net duyuluyor. Uzakta durunca ses çok aşırı gelmiyor ama yine de biraz geliyor, geceleri sessiz ortamda rahatsız edebiliyor. Sizce iade talebi açmalı mıyım? Ürün bana 21 Aralık'ta teslim edildi, iade hakkım var mı hâlâ? Bugün son gün sanırım.
550w versiyonunu kullandım ondan da geliyodu. Kasayı sallayınca düzeliyordu😄

Reindi

80+ Silver
Kulaklık takınca ses gelmiyor, bir de çok uğraştım 10 kez PSU sök tak yaptım PC'yi aldığımdan beri. PC kullanmadığım zamanlar sessizliğe çok alışmışım, zamanla alışır mıyım kasanın sesine?
bende ilk başta çok takmıştım hatta psuyu açık alana götürüp patlatmayı bile düşündüm o kadar sinir kaptım sen düşün artık ama baktım bir zararı yok kulak alışıyor zamanla

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Simon Zenke
550w versiyonunu kullandım ondan da geliyodu. Kasayı sallayınca düzeliyordu😄
Benimkinden öyle aşırı ses gelmiyor ama özelliklerinde "ultra sessiz" yazdığı için tam sessiz çalışmasını beklerdim. 😕

bende ilk başta çok takmıştım hatta psuyu açık alana götürüp patlatmayı bile düşündüm o kadar sinir kaptım sen düşün artık ama baktım bir zararı yok kulak alışıyor zamanla
Benle aynı şeyleri yaşamışsınız o zaman, PC'yi yeni aldığım için kafamda çok sessiz çalışması gerektiğini düşünüyorum sürekli, o yüzden fan seslerine odaklanıyorum. Belki de bu kadar sessiz çalışması beklentisine girdiğim için ben de çok bunaldım. Sizin gibi alışırım umarım...

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Simon Zenke
Edit: Hepsiburada'yı aradım, yarın iade talebi için son günmüş, bugün düşünüp karar vereceğim.

Isolation32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
İsmail sen
Olur öyle arada benim psudan da cızırtı geliyor gün aşırı.Pek duyulmuyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,582
Üyeler
142,755
Son üye
smsonayvercom
Top Bottom