Neler Yeni

Yardım Hikayeli oyun önerisi

Kush

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Kush™

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,209
İsim
C Ş
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Uzun süredir eskisi gibi oyun oynamıyorum arada bir arkadaşlarımla birlikte lol giriyorum onun dışında bir şey oynamıyorum. Bundan öncesinde hikayeli oyunlarla çok aram olmadı çoook eskiden mafia 2 oynamıştım hala aklımdadır hikayesi, sonrasında ise hikayeli oyun oynamadım pek. Bu dönemlerde ise tekrar hikayeli oyunlara başlamak istedim fakat beni bir şekilde içine alamıyor. Son bir kaç yılda ne denediysem witcher 3, fallout 4, assasins creed, rdr2 vs. oynadıktan bir süre sonra sıkıldım. Garip bir duygu :D oynamak istiyorum fakat başladıktan sonra sıkılıyorum, belki de kendime uygun bir oyun bulamadım, belki de artık benden oyun işi geçti. Bu konuda önerileriniz nelerdir? şunu dene bunu oyna diyeceğiniz oyunları da denemek isterim.
Half Life Black Mesa, Half Life 2, HL2 Episode 1, HL2 Episode 2 serisini hikayeyi anlayarak bir oyna.

ErenAltun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Necat Eren Altun
a plague tale innocence 2 gün önce başladım hikayesi sardı baya tavsiye ederim

• Beğen
Reaksiyonlar: Kush

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
805
İsim
Asil
Souls like bütün oyunlar 1 kere zevk alınca kolay kolay bırakılmıyor öneririm.
Dark souls serisi
Elden ring
Sekiro vb.
ulan şu sekiro dışındaki souls like oyunları alamadım ya ona yanıyorum. darks souls serisi ile elden ringi almak istiyordum sonra elden ring 1k oldu, dark souls un bir oyunu sadece 800tl oldu. E şimdi de dolar zaten hayal oldu :d

• Beğen

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,519
İsim
ali
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Uzun süredir eskisi gibi oyun oynamıyorum arada bir arkadaşlarımla birlikte lol giriyorum onun dışında bir şey oynamıyorum. Bundan öncesinde hikayeli oyunlarla çok aram olmadı çoook eskiden mafia 2 oynamıştım hala aklımdadır hikayesi, sonrasında ise hikayeli oyun oynamadım pek. Bu dönemlerde ise tekrar hikayeli oyunlara başlamak istedim fakat beni bir şekilde içine alamıyor. Son bir kaç yılda ne denediysem witcher 3, fallout 4, assasins creed, rdr2 vs. oynadıktan bir süre sonra sıkıldım. Garip bir duygu :D oynamak istiyorum fakat başladıktan sonra sıkılıyorum, belki de kendime uygun bir oyun bulamadım, belki de artık benden oyun işi geçti. Bu konuda önerileriniz nelerdir? şunu dene bunu oyna diyeceğiniz oyunları da denemek isterim.
Uncharted hırsızlar mirası koleksiyonu-the last of us-mafia definivite edition-detroit

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Baldurs gate 3

• Beğen

NightWish2434

80+ Silver
Uncharted ve the last of us serisi .

• Beğen

AnormalTavuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Efehan
Dying Light olabilir. Hikayesi zaten çok güzel. Sıkıldıkça farklı şekillerde zombi öldürme fantezileri yapabilirsiniz, developer silahları avlayabilirsiniz ya da online olarak hem hikaye hem de gece avcısı modunda eğlenebilirsiniz. Ben şahsen bitirdikten sonra 4-5 saatimi de bu tarz şeylere harcadım diyebilirim güzel eastereggler vs. var. En güzel noktası da eğer hikayeyi yedire yedire oynamayı seviyorsanız benim gibi bu tarz easteregglere oynarken denk gelebiliyorsunuz.

• Beğen

KOMİNİC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
SAMET DEVİR
The beast inside oyunun hikayeai ve sonu mukemmel denemelisin....

• Beğen

TahinPekmez

80+ Silver
Baldur's gate 3
Starfield
Soma
Void Crew
Outer Wilds
A Space for the Unbound
Martha is Dead
Inside
Spec Ops: The Line
Singularity
Kena bridge of the spirits
Maid of sker
Pray
DEATHLOOP
Control
Dyling Light 1 ve 2
Layers of Fear
Death Stranding
Demonologist
A plague tale: innocence
A plague tale: requiem
Hellblade: senuas sacrifice
HITMAN World of Assassination
Assasins Creed Serisi
Tomb Raider Serisi
The Witcher 3
Horizon Zero Dawn
RDR2
God of war
Deteoit become human
Cyberpunk 2077
Little nightmares 1 ve 2 dahil olan paket
Call of Cthulhu
Metro Exodus
Call of Duty®: WWII
Modern warfare 2019 ve II
Resident evil 4 remeake
Uncharted 4
The last of us
Atomic Heart (Gamepass)
High on life (Gamepass)
The Lord of the Rings: Gollum ( Önermiyorum)
Stalker 2 ( Aralık da çıkacak Gamepass)

KOMİNİC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
SAMET DEVİR
Baldur's gate 3
Starfield
Soma
Void Crew
Outer Wilds
A Space for the Unbound
Martha is Dead
Inside
Spec Ops: The Line
Singularity
Kena bridge of the spirits
Maid of sker
Pray
DEATHLOOP
Control
Dyling Light 1 ve 2
Layers of Fear
Death Stranding
Demonologist
A plague tale: innocence
A plague tale: requiem
Hellblade: senuas sacrifice
HITMAN World of Assassination
Assasins Creed Serisi
Tomb Raider Serisi
The Witcher 3
Horizon Zero Dawn
RDR2
God of war
Deteoit become human
Cyberpunk 2077
Little nightmares 1 ve 2 dahil olan paket
Call of Cthulhu
Metro Exodus
Call of Duty®: WWII
Modern warfare 2019 ve II
Resident evil 4 remeake
Uncharted 4
The last of us
Atomic Heart (Gamepass)
High on life (Gamepass)
The Lord of the Rings: Gollum ( Önermiyorum)
Stalker 2 ( Aralık da çıkacak Gamepass)
Hocam bunlari oynadin mi,oynadiysan kesinlikle oyna dedigin ilk 5 i yazarmisin...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,281
Üyeler
140,972
Son üye
Akif1230
Top Bottom