Neler Yeni

Hisse Senedi Nereden Alınmalı?

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Berk Era
Burgan
ücretsiz canlı veride görüyorsunuz. 10000/1 di sanırım komisyonuda

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,100
İsim
Taha Efe
Uzun vadeli hisse senedi almayı düşünüyorum. Önerdiğiniz komisyonu düşük aracı kurum veya banka var mı?
Osmanlı menkul ve Midas düşünüyorum nasıldır?
Global'i Kullanıyorum ben.

Gedik kullanma yeter babam demişti spekülatör yuvası imis
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yapma bulaşma kardeşim. Bak o kadar yatırımcı silkelendi hâla BIST bulaşıyorsunuz. Gireceksen ya seçimden hemen sonra gir ya da risk seviyorsan seçim öncesi anketlere bak değişim olacak dersen gir. Bankalara hiç bulaşma zaten şu an. Bir de bilgi sahibi olun borsada. Borsaya parayı attım unuttum olmaz. Mesela 2012 de bist dolar bazında şu an daha düşük. 2012 parayı atıp unutanlar kaybetti. Her türlü haber akışını takip edip teknik analizlerle trade yapmanız daha doğru olur. Şu an bence boş arsa en iyi yatırım.
Uzun hisse var Kısa hisse var, Yanlış bir yorum.

Bir ASELSAN Hissesi atıp Unutabilirsin ama Mesela Kardemir kısa dönem hissedir.

Birde bir Hisse Zaman Zaman Kısa dönem veya Uzun Olabilir, Mesela TOFAS Gibi. Mesela Tofas Stelantis Türkiye'yi satın aldı nedemek, Hisseye pozitif yönde etki edecek demek.

Suda var, Pamukkseker değil Borsa dediğiniz gibi. İntihar edenler dahi olmus Borsa yüzünden, Teknik, Grafik Cizimi(Gelismis Analiz) gibi konular bilinmeden borsaya girilmemeli. (Basit Analiz'i saymadım onu az cok herkes bilir.)

marilyn

80+ Silver
Uzun vadeli hisse senedi almayı düşünüyorum. Önerdiğiniz komisyonu düşük aracı kurum veya banka var mı?
ben midastan alıyorum memnunum nasdaq bakıyorum bistte var

Kemo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Kamil Tutal
Midas iyidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,346
İsim
Diyarhan
Yapma bulaşma kardeşim. Bak o kadar yatırımcı silkelendi hâla BIST bulaşıyorsunuz. Gireceksen ya seçimden hemen sonra gir ya da risk seviyorsan seçim öncesi anketlere bak değişim olacak dersen gir. Bankalara hiç bulaşma zaten şu an. Bir de bilgi sahibi olun borsada. Borsaya parayı attım unuttum olmaz. Mesela 2012 de bist dolar bazında şu an daha düşük. 2012 parayı atıp unutanlar kaybetti. Her türlü haber akışını takip edip teknik analizlerle trade yapmanız daha doğru olur. Şu an bence boş arsa en iyi yatırım.
Arsa çok iyi yatırım zaten şu anda arayıştayım seçimden sonra ucuza üstüne prefabrik atıp elektrik su çekerim miss. (1 Ev 2M)

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
Önceden banka dan işlem yapıyordum ama son 5-6 aydır işlemlerimi info yatırım dan yapıyorum, çok memnunum.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,551
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Borsa istanbul çok manipüle edilen bir borsa önermem
Ama illa da bişi yapıcam diyorsan midas aç öneririm

Huseyın_cano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Ahmet Kaya
ben uygulamadan yapıyorum devlet/özel farketmez yapabilirsin

Top Bottom