Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,870
İsim
Mehmet
şimdi baktımda bu mouselarda PMW 3360 varmış sıralamaya baktığımda en üstte gözüküyor doğru mudur?
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.amazon.com.tr/ZIYOU-LANG-Ayrılabilir-Anti-Ghosting-Layout-Siyah/dp/B09WJW1742/ref=sr_1_3?crid=2N085F0VKP18&keywords=durgod&qid=1667863514&qu=eyJxc2MiOiIzLjk2IiwicXNhIjoiMy4wNCIsInFzcCI6IjAuOTIifQ==&sprefix=durgod,aps,126&sr=8-3 bu alınır mı sizce
Hocam alabilirsin fena değildir ama bu indirimdekilerden birini alabilirsen hem daha ucuz hem daha iyi olacaktır.

Kullanıyorum, öyle bir sorun yaşamadım.
Kanka seninkisi mira olmasın? Sorunu yaşamayan ilk kişi sensin herhalde :D

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Murat demir
Sirius M farelerde bilgisayar kapandığında veya uykuya geçtiğince açıldığında mouse çalışmıyor, çıkartıp takınca düzeliyor. Ayrıca yazılım üzerinden yapılan ayarlar kaydolmuyor.
değişik bi sorunmuş

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Hocam alabilirsin fena değildir ama bu indirimdekilerden birini alabilirsen hem daha ucuz hem daha iyi olacaktır.

şöyle bir bakıyorumda her yer yamyam dolu gökten kafama düşme şansı daha fazla sanırım

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak

hayır, sirius-m 3360 siyah hocam :D herhangi bir sorun yok çok memnunum. 150₺ ye alınabilecek en iyi fare olabilir bence

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,870
İsim
Mehmet
şöyle bir bakıyorumda her yer yamyam dolu gökten kafama düşme şansı daha fazla sanırım
Hocam benim mesajımla ne alaka :D?

hayır, sirius-m 3360 siyah hocam :D herhangi bir sorun yok çok memnunum. 150₺ ye alınabilecek en iyi fare olabilir bence
Haklısın hocam sanırım 3360 larda yoktu sorun 3389 larda vardı. Yanlış hatırladım herhalde. Düzeltme için teşekkür ederim.

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
Hocam benim mesajımla ne alaka :D?

Haklısın hocam sanırım 3360 larda yoktu sorun 3389 larda vardı. Yanlış hatırladım herhalde. Düzeltme için teşekkür ederim.
Ne demek hocam. 3389 larda hata var bende öyle duydum. 3360 alınabilir 3389'a bulaşmayın bence

Ahmet7752

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ahmet Çakır
beyler amazon bu oto yenileme uygulamasından dolayı ban attı nası çözebilirim bilen var mı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom