Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,969
İsim
Oğuz

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Bilal
Beyler benim kargolar 6 adet hollandadan çıkmış

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
961
İsim
emir yapar

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Bilal
Daha gümrüğe gelmemiştir
Mesaj otomatik birleştirildi:

%90 kalacak o arkadaşın %10 bir ihtimal var tek pakette 2+ ürün olan herkesin kaldı bu indirimde
bakalım göreceğiz dostum :) hayırlısı diyelim

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,157
İsim
Selim
Daha gümrüğe gelmemiştir
Mesaj otomatik birleştirildi:

%90 kalacak o arkadaşın %10 bir ihtimal var tek pakette 2+ ürün olan herkesin kaldı bu indirimde
İyi kandırdılar ya bilsem arkadaşa aldığımı onun hesaptan gecirtirdim. 13 saat sonra almama rağmen tek pakette koydular.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
961
İsim
emir yapar
İyi kandırdılar ya bilsem arkadaşa aldığımı onun hesaptan gecirtirdim. 13 saat sonra almama rağmen tek pakette koydular.
Arkadaşımla aynı saat dakikada aldık, ben 2 klavye + 3 klavye tek siparişte geçtim. 3 ünün geçmeyeceğini bilmiyordum ilk başta ama aldık. Farklı kargolara verilecek 2 mizar gelecek sorun yok. 3 iptal. Asıl takıldığım nokta şu arkadaşım 2-2 şeklinde verdi aynı pakete koydukları için %90 ihtimalle gümrükte takılacak. Farklı çalışma şekilleri var anlamış değilim. @Oguzhansah

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
961
İsim
emir yapar

Checkmate

80+ Silver
Satıcıya güzel yorum yapmayacağım her ne kadar ucuza satsada, çünkü 3 mouse aldım 3ü de kusurlu

Silinsin

80+ Silver
Bana diyorsan eğer yorumda satıcıya dair söylediğim bir şey yok. Allaha emanet okuyorsun
Anlama problemin mi var yoksa yaran olduğu için gözyaşın mı fazla? Amazon'a atılan satıcı yorumlarını kastediyorum :D sen çoğul kişi misin ki üstüne alındın kişiler? yazıyor ama işte insan travmatik olmaya görsün hemen bana mı dedi bana mı dedi diye zıplıyor emin olmadan da laf sokuşturmak için geziniyor, klasik. Orada satıcıya yorum yaptım da yazmamışsın sana dediğimi düşünmen için sadece çok alıngan, travmatik ve iç dünyası karmakarışık bir psikoloji hastası olman lazım. Geçmiş olsun, saygılar.

JSezar

80+ Silver
şuan indirimde olan hangi klavyeler var?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom