Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,239
İsim
SEYF
Satıcıy kötü yorum yapanlar ne alaka gönderen amazon
:D
Amazon da bizim suçumuz değil kerry lojistiğin suçu diyor. Biz onlara depoyu kiraliyoruz.Biz sadece kargo ve ürün garantisi sağlıyoruz diğer hepsini onlar hallediyor dedi. Durdog 4 tane klavye aldım hepsi ayrı ayrı kargoya verildi.Mizarları aynı kargoya verdi ağlaksızlar :D

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
961
İsim
emir yapar
Anlama problemin mi var yoksa yaran olduğu için gözyaşın mı fazla? Amazon'a atılan satıcı yorumlarını kastediyorum :D sen çoğul kişi misin ki üstüne alındın kişiler? yazıyor ama işte insan travmatik olmaya görsün hemen bana mı dedi bana mı dedi diye zıplıyor emin olmadan da laf sokuşturmak için geziniyor, klasik. Orada satıcıya yorum yaptım da yazmamışsın sana dediğimi düşünmen için sadece çok alıngan, travmatik ve iç dünyası karmakarışık bir psikoloji hastası olman lazım. Geçmiş olsun, saygılar.
Kim yaraladı seni neyin var neyin yok bize kusuyorsun :D ? 3 tane klavyenin derdine mi düşeceğim oradan öyle mi gözüküyor acaba :D Benim yorumumun üstüne atınca ve Amazona atılan satıcı yorumlarını kastettiğini belirtseydin sana yanıt bile vermezdim zaten :) Sende de var bir şeyler sanırım, anmıyorum. Geçmiş olsun, sevgiler.

Bu klavyelerin yazılımı çalışıyor mu? Makro ataması, rgb modunu değiştirme vs. Klavyeyi brick ediyor demişler ama alan arkadaşlar bilgilendirebilir mi?

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR

Silinsin

80+ Silver
Kim yaraladı seni neyin var neyin yok bize kusuyorsun :D ? 3 tane klavyenin derdine mi düşeceğim oradan öyle mi gözüküyor acaba :D Benim yorumumun üstüne atınca ve Amazona atılan satıcı yorumlarını kastettiğini belirtseydin sana yanıt bile vermezdim zaten :) Sende de var bir şeyler sanırım, anmıyorum. Geçmiş olsun, sevgiler.
Satıyıca yorum yapanlar yazıyor zaten en son kitabı ilkokul da okumadıysanız anlamış olmanız lazım aslın da :D kendi yaptığınız yorum da satıcı ile ilgili bir yorum bile yok diyorum ya travma zor iş geçmiş olsun ben psikolog olmadığım için görmezden gele alıyorum sevgiler :D

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
ahmet ali özmert
Bu klavyelerin yazılımı çalışıyor mu? Makro ataması, rgb modunu değiştirme vs. Klavyeyi brick ediyor demişler ama alan arkadaşlar bilgilendirebilir mi?
kanka yazılımı çalışıyor sadece firmvare update yaparsan klavye birdaha çalışmıyor

Cihangir

80+ Gold
bi alamadım kalvye mouse indirim olmazsa mecbur razer blackwidow v3 ve kablosuz 1 1.5 k lık mouse alacam

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom