Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

celilcan1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Celil Can
Beyler kendime ve arkadaşlara olmak üzere 3 tane klavye alcam ama aynı anda gelmezlerse 2kere mi kargo parası ödiycem ayrı ayrı siparış olduğundan
kanka ödeme kısmında veriyorsun bütün parayı extra ödeme yok

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,870
İsim
Mehmet
Benim rival 3 wirelessım daha mı iyi şimdi anlamadım.
Kanka altta, farenin üstünde kaydığı zımbırtının ismi skatez. Daha iyi meselesi değil ancak ben r3 w.less click gecikmesi yüksek olduğu için geçtim. fps oyunlarında önem arz ediyor. Ama r3 w.less daha rahat ve genel kullanıma (bence) daha uygun. R3 ün skatezler daha iyi dedim önceki mesajda.

verctoisgonnaback

80+ Bronze
Kanka altta, farenin üstünde kaydığı zımbırtının ismi skatez. Daha iyi meselesi değil ancak ben r3 w.less click gecikmesi yüksek olduğu için geçtim. fps oyunlarında önem arz ediyor. Ama r3 w.less daha rahat ve genel kullanıma (bence) daha uygun. R3 ün skatezler daha iyi dedim önceki mesajda.
Anladım, ben de memnunum ya.

can7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Can
aynı üründen 2 tane alabiliyor kanka farklı ürünler alırsa klavyeyi 3 yapabilir
farklı farklı alıcam zaten hocam ama aynı anda stoğa gelmez bunlar farklı zamanlarda satın alırsam 3kere kargo parası vermiş olucam

Kisuke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
mete
Skatezler tırt bu arada, rival 3 wirelesstan geçtim sanki tarlada lambo sürüyom :D Bunla kullanmak için iyi mousepad lazım baya. Sirius için konuşuyorum, farklı ise bilemiycem.
Hk gaming mouselarını uzun süre kullanmadım ama genelde yeni bir ptfe skatez aldığımda ilk başta kötü hissettiriyor zamanla yumuşaklaşıyor bunlarda da öyle olur belki

celilcan1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Celil Can
farklı farklı alıcam zaten hocam ama aynı anda stoğa gelmez bunlar farklı zamanlarda satın alırsam 3kere kargo parası vermiş olucam
her ödeme yaptığında o sepetteki ödemeyi alıyor knk
Mesaj otomatik birleştirildi:

tak çıkar gereken mouse bu en son gelen mouse mu beyler

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,870
İsim
Mehmet
Hk gaming mouselarını uzun süre kullanmadım ama genelde yeni bir ptfe skatez aldığımda ilk başta kötü hissettiriyor zamanla yumuşaklaşıyor bunlarda da öyle olur belki
Olabilir hocam ben pek fare değiştirmedim, eğer öyleyse çok iyi. Benim sıkıntı yakın zamanda çözülür :)

her ödeme yaptığında o sepetteki ödemeyi alıyor knk

tak çıkar gereken mouse bu en son gelen mouse mu beyler
Evet kanka siriuslarda var o sorun.

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Murat demir
Olabilir hocam ben pek fare değiştirmedim, eğer öyleyse çok iyi. Benim sıkıntı yakın zamanda çözülür :)

Evet kanka siriuslarda var o sorun.
ne sorunu açıklar mısınız? bilgim yokta

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom