Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,344
İsim
SEYF
eğer mesaj geldiyse onu bilmem hocam o zaman arayabilirsiniz
Kanka aynı sipariş içinde mi senin klavyeler iptal oldu ? Yoksa ayrı ayrı sipariş verip aynı kargoda aldıysan mı iptal oldu ?

federalper

80+ Silver
Kargo takibinde aynı numara varsa aynı pakettedir yapacak bir şey yok.
sen daha önce bu ay bir şeyler almış mıydın veya 5+ ürün mü aldın neden askıya alınmış siparişler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka aynı sipariş içinde mi senin klavyeler iptal oldu ? Yoksa ayrı ayrı sipariş verip aynı kargoda aldıysan mı iptal oldu ?
Hocam benim gümrükten dolayı olmadı tkl brown switchklerin hepsi hasar almış sanırım alanların ki iptal oldu hasar aldığı için çünkü sadece bu klavye de oldu büyük ihtimalle depoda su falan almıştır veya biri ezmiştir vs

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,344
İsim
SEYF

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,213
İsim
Selim
sen daha önce bu ay bir şeyler almış mıydın veya 5+ ürün mü aldın neden askıya alınmış siparişler
4 ürün şuan bu ay hiçbir şey almadım.

Tam sıra 1deyim 30dk oldu diye aramayı kapattılar:mad:

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,344
İsim
SEYF

Hocam benim gümrükten dolayı olmadı tkl brown switchklerin hepsi hasar almış sanırım alanların ki iptal oldu hasar aldığı için çünkü sadece bu klavye de oldu büyük ihtimalle depoda su falan almıştır veya biri ezmiştir vs
Anladım kanka Ya mizarlar iptal olursa olsun yapacak bir şey yok tek artısı hotswap olmasıydı turgut klavyelerle devam ederiz sadasd

federalper

80+ Silver
Anladım kanka Ya mizarlar iptal olursa olsun yapacak bir şey yok tek artısı hotswap olmasıydı turgut klavyelerle devam ederiz sadasd
İptal olmaz hocam çoktan iptal olurdu depoda bir sorun olsaydı. O tkl olan durgodu isteyerek almamıştım çeşitlik olsun diye almıştım iptal olduktan sonra istediğim %60 durgod düştü :D

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,344
İsim
SEYF
İptal olmaz hocam çoktan iptal olurdu depoda bir sorun olsaydı. O tkl olan durgodu isteyerek almamıştım çeşitlik olsun diye almıştım iptal olduktan sonra istediğim %60 durgod düştü :D
Şuan daha yeni kargoya verdiler kanka gümrükte göreceğiz bakalım yarı yarıya gönderirler belki :D

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Satıcıyla iletişime geçebileceğimiz bir yer varmı keycapsleri 2 kutuya koydursam siparişte 1 kutuyu açtıktan sonra 2 . kutuyu tekrardan açarlarmı .

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom