Neler Yeni

Hogwarts Legacy 699TL'den Ön Siparişe Açıldı! (Sonunda)

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,618
İsim
misfit
Uzun zamandır beklediğim bir oyun. Sistem adam akıllı oynatır mı bilmiyorum, ilk kez pre-order vericem TLOU ve Hogwarts arasında kaldım.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Uzun zamandır beklediğim bir oyun. Sistem adam akıllı oynatır mı bilmiyorum, ilk kez pre-order vericem TLOU ve Hogwarts arasında kaldım.
Sorunsuz çıkacağı garanti bile olsa ben asla bu kadar yüksek meblağlı bir oyune ön satın alım yapmazdım.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,243
İsim
SEYF
Epic Games de bulamadım.Kupon ile almayı düşünüyorum asdasd
Mesaj otomatik birleştirildi:

İngilizce seviyem gerçekten iyi olsa bu tür oyunlara servet yatırabilirim.Yarım yamalak anlıyorum.Oyunun zevki kaçıyor

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,526
İsim
Oğuz Oğuz
Epic Games de bulamadım.Kupon ile almayı düşünüyorum asdasd
Mesaj otomatik birleştirildi:

İngilizce seviyem gerçekten iyi olsa bu tür oyunlara servet yatırabilirim.Yarım yamalak anlıyorum.Oyunun zevki kaçıyor
Epic'te daha açılmadı ama açılır bir kaç saate.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,425
İsim
Diyarhan
Ucuz bile

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
3 senedir korsan oyunu bıraktım oynayacağım her oyunu satın alıyorum, satın almadığım oyunu oynamıyorum ama bu oyunla bu durum değişecek. Tr deki kuru beğenmedikleri için bu kadar beklediler oyunu ön siparişe açmada. Bu oyunu bir senedir bekliyorum haberlerini takip ediyorum facebook gibi yerlerde oyunun topluluklarına üyeyim çoğunluğu yabancı olan topluluklarda sohbetlere dahil olmaya çalışıyorum ama şu oyunu Türkiye ye diğer ülkelerle çıkmadığı için satın almayacağım. Bu oyunu korsan oynayacağım. Seriyi seven yıllardır böyle bir oyun bekleyen birisi olarak acayip sinirliyim yapımcılara. Ha onların bu durum tabi ki umurunda olmayacak ama bende onlara para kazandırmış olmayacağım. Zaten rezil bir ekonomi var o konulara hiç girmek istemiyorum ama herkeste fırsatını bulmuşken vuralım da vuralım diyor. Ülkenin içindeki fırsatçılardan kurtulamazken bir de yabancıların fırsatçılığını çekiyoruz.

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,131
İsim
Berk
bence aradığımız oyun bu değil umarım yanılırım.. büyük bir poottah hayranı olarak.

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,618
İsim
misfit
Sorunsuz çıkacağı garanti bile olsa ben asla bu kadar yüksek meblağlı bir oyune ön satın alım yapmazdım.
Hogwarts konusunda kararsızım fakat TLOU 475TL gibi uygun denilebilecek bir fiyata geliyor ön siparişte.

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
iyi fiyattan çıktı 1k bekleniyordu oyun bizde 37 dolar civarı steamde 60$'dan açıldı. Sizce 400 civarına alınır mı? bana yine çok geliyor

Top Bottom