Neler Yeni

Holy panda switch önerir misiniz? Aliexpress uyguna buldum.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,220
İsim
Kerem Çavuş
kargo gelmiş miydi sana? kullandın mı ? nasıl orjinal mi, önerir misin?
Ben daha önce almıştım bunu da yedek olarak aldım , marka ggboy olarak geçiyor ama bence orijinal switchle birebir aynı hatta + olarak lubedlu şekilde geliyor bu paraya beleş

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mert Can
Ben daha önce almıştım bunu da yedek olarak aldım , marka ggboy olarak geçiyor ama bence orijinal switchle birebir aynı hatta + olarak lubedlu şekilde geliyor bu paraya beleş
anladım kanka, bu ilk indirimi nasıl alıyoruz? bir kere akko sepete eklediğimde çıkmıştı, onaylamadım. bu kang da çıkmaz mı

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,220
İsim
Kerem Çavuş
anladım kanka, bu ilk indirimi nasıl alıyoruz? bir kere akko sepete eklediğimde çıkmıştı, onaylamadım. bu kang da çıkmaz mı
o mağaza takibe özel kupon tanımlamış ama ggboyda diğer aliexpress ürünleri gibi ilk alışverişe özel gelmesi lazım

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mert Can
o mağaza takibe özel kupon tanımlamış ama ggboyda diğer aliexpress ürünleri gibi ilk alışverişe özel gelmesi lazım
valla resmini atmıştım, öyle bişey çıkmıştı sepete ekle dediğimde , ggboy'u sepete ekledim bir şey gelmedi, başka bir yerden görebiliyor muyuz

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,220
İsim
Kerem Çavuş
valla resmini atmıştım, öyle bişey çıkmıştı sepete ekle dediğimde , ggboy'u sepete ekledim bir şey gelmedi, başka bir yerden görebiliyor muyuz
acelen yoksa bekle biraz bakalım düşer illa , gift switch de 10 numara biraz takıl

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Yağız Berk Özel
acelen yoksa bekle biraz bakalım düşer illa , gift switch de 10 numara biraz takıl
Bence de giftte biraz takılsın çünkü bi anda attan inip eşşeğe binmek gibi oluyor kang whitea dönerse :D.

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mert Can
Bence de giftte biraz takılsın çünkü bi anda attan inip eşşeğe binmek gibi oluyor kang whitea dönerse :D.
gifti kullanıyorum 2-3 aydır felan, çok da memnunum :D o kadar düşürecekse geçmem ya :D sıkılınca farklılık olsun diye dedim.

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Yağız Berk Özel
gifti kullanıyorum 2-3 aydır felan, çok da memnunum :D o kadar düşürecekse geçmem ya :D sıkılınca farklılık olsun diye dedim.
O kadar kötü değil ama sizdeki gift switch çook daha iyi. Ajazz bu switchleri iyi yapmış. Rakibi Gateron V3 ve Akko switchler bence.

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mert Can
O kadar kötü değil ama sizdeki gift switch çook daha iyi. Ajazz bu switchleri iyi yapmış. Rakibi Gateron V3 ve Akko switchler bence.
gateron v3'den ne önerirsiniz? onlar pahalı sanırım

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mert Can
Onun da yellow switchlerini öneririm hem tok hem ses seviyesi ne çok ne de az.
şimdilik gift devam, bunun gibi güzel olan ve indirim denk gelirse alırım, biraz da değişik bişi olsun :D

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Yağız Berk Özel
şimdilik gift devam, bunun gibi güzel olan ve indirim denk gelirse alırım, biraz da değişik bişi olsun :D
Hocam ben de hala kupon indirim olayı devam ediyor mu diye baktım. Hala ediyormuş yeni hesabıma kupon kodu geldi şimdi.

Top Bottom