Neler Yeni

Honor 90'dan iPhone 11'e geçilir mi?

EsdeathSama

80+ Bronze
yine de iyi sayılır. 32'den aşağı alamazsın temizse.
sizin cihaza 14 iyi vermiş. Vereceği max 10 normalde.
Evet çok iyi fiyat vermiş. Ben normalde telefonculara güvenmem veya cihaz satmam. Alıp kullanacak kişi alsın cihazımı fakat bu adama bakış açım değişti. Dediği gibi sıfır sorunsuz iphone 11'se çok iyi.

grasdiyas

80+ Silver
11 pro, 12 yok elinde minimum 13 var. Onun içinde yine telefon aksesuar+18.000tl para istiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben gidip görmedim şahsi tanıdığım da değil, kendisi güvendiğini söylüyor ve kutunun fotoğrafını attı o şekilde gördüm. Sanki nakite dönüştüp temiz ve sıfır olduğundan emin olduğu s23fe falan bakılabilir gibi ama androide ikna edemiyorum :D
Elindekini satıp para eklemeye çalışıp daha iyi bi model alınmalı bence iphone 11 ekranını detaylı görmedim ama çözünürlüğü düşük parasına asla değmez

EsdeathSama

80+ Bronze
wwefwferghenjrg,
sıfırı 22K olan cihaz için fiyat farkı almıyor ama sıfırı 37K olan cihazın 2. eli için 18K istiyor. Yani 30K lık cihaz için +18K istiyor. O nasıl oluyormuş hocam?
13 çok satıyor herkes alıyor cart curt falan dedi bana. Açıkçası 18.000tl verebiliyosan andoridin kralını öneriyim dedim.

şahin doğan

80+ Platinum
13 çok satıyor herkes alıyor cart curt falan dedi bana. Açıkçası 18.000tl verebiliyosan andoridin kralını öneriyim dedim.
O zaman arkadaşın sıfır 11'i alsın. Sıfır fiyatından 2K aşağıya satıp üstüne 10K verip 2. el 13 alsın.

EsdeathSama

80+ Bronze
O zaman arkadaşın sıfır 11'i alsın. Sıfır fiyatından 2K aşağıya satıp üstüne 10K verip 2. el 13 alsın.
Sizce kolay satılır mı hocam? Faturasız cihaz neticede. Kullanmak isterse problem yok fakat dediğiniz mantıklı tabii
Sonuçta telefoncunun takası yapıp iphone 11'in üzerine satılamaz diye damga basacağı yok. Gayet de kutusu açılmadan satılıp kar edilebilir :D

Elindekini satıp para eklemeye çalışıp daha iyi bi model alınmalı bence iphone 11 ekranını detaylı görmedim ama çözünürlüğü düşük parasına asla değmez
Ben çok gördüm yeri geldi kullandım fakat çözünürlük o kadar da sorun değil. En büyük sorun ips lcd ekran ve ekran kasa oranı.

Son düzenleme:

grasdiyas

80+ Silver
Sizce kolay satılır mı hocam? Faturasız cihaz neticede. Kullanmak isterse problem yok fakat dediğiniz mantıklı tabii
Sonuçta telefoncunun takası yapıp iphone 11'in üzerine satılamaz diye damga basacağı yok. Gayet de kutusu açılmadan satılıp kar edilebilir :D

Ben çok gördüm yeri geldi kullandım fakat çözünürlük o kadar da sorun değil. En büyük sorun ips lcd ekran ve ekran kasa oranı.
Hala ekmek su gibi alınıyor sarı sitede bol bol taze yorum var

Umarım arkadaşın model düşürdüğünün
Farkındadır tabii kasıyorsa bişey diyemeyeceğim

EsdeathSama

80+ Bronze
Arkadaşlar telefon değişim cihazıymış. Fatura (daha doğrusu değişim belgeleri) apple tarafından önceki sahibine kesilmiş fakat telefonu satan kişi teslim etmemiş. Kutu üzerinde yazan seri no N ile başlıyor.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,080
İsim
uwu

Satılır tabii ki arkasında elma logosu olsun satılıyor şuan aktif 11 kullanıyorum çözünürlük rahatsız etmiyor ama İps ile oled arası aşırı fark var babamın 13 ünün yanında çok ucuz duruyor gerek tasarım gerek performans açısından

EsdeathSama

80+ Bronze
Hala ekmek su gibi alınıyor sarı sitede bol bol taze yorum var

Umarım arkadaşın model düşürdüğünün
Farkındadır tabii kasıyorsa bişey diyemeyeceğim
Kaldı ki honor 90 gerçekten ekranı muazzam bir cihaz. 11 kullanmak biraz koyabilir gerek 60hz gerek ekran teknolojisi olarak. Performans olarak bir şey diyemeyeceğim. Apple ile android performans test puanlarına bakarak kıyaslanamıyor malum.

Satılır tabii ki arkasında elma logosu olsun satılıyor şuan aktif 11 kullanıyorum çözünürlük rahatsız etmiyor ama İps ile oled arası aşırı fark var babamın 13 ünün yanında çok ucuz duruyor gerek tasarım gerek performans açısından
Katılıyorum hocam iphone 12 miniden 13'e geçmiştim. o çentiğin farkı bile çok tatmin etti. 11 ile 13 arasındaki uçurumu düşünemiyorum bile.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,080
İsim
uwu
Kaldı ki honor 90 gerçekten ekranı muazzam bir cihaz. 11 kullanmak biraz koyabilir gerek 60hz gerek ekran teknolojisi olarak. Performans olarak bir şey diyemeyeceğim. Apple ile android performans test puanlarına bakarak kıyaslanamıyor malum.

Katılıyorum hocam iphone 12 miniden 13'e geçmiştim. o çentiğin farkı bile çok tatmin etti. 11 ile 13 arasındaki uçurumu düşünemiyorum bile.
en basiti PUBG mobilede ip11 akıcı 60 fps 40dk sonra kasmaya başlıyor ip13 hdr60 fpste 40dk da bile kasmıyor(sıcak) olmasına rağmen Apple a15 ile seviye atladı bir anda

grasdiyas

80+ Silver
Bende not 11 pro var 120hz ye çekince kasıyor nedense 60hz de sorun yok ancak akıcılık açısından kötü ablamda iphone 13 var akıcılıği daha iyi 60hz de piskolojik te olabilir yazılımının sunduğu avantajlarda olabilir belki bilemiyorum

EsdeathSama

80+ Bronze
Bende not 11 pro var 120hz ye çekince kasıyor nedense 60hz de sorun yok ancak akıcılık açısından kötü ablamda iphone 13 var akıcılıği daha iyi 60hz de piskolojik te olabilir yazılımının sunduğu avantajlarda olabilir belki bilemiyorum
Apple 60hzi daha pürüzsüz hissettiriyor diğerlerine göre fakat donanımın tadı ayrı. 120hz'le rakip değiller. Şuan aktif olarak s24 ultra kullanıyorum. 120hz tertemiz hissettiriyor fakat pil ömrü olarak memnun kalmadığımdan 60ta kullanıyorum :(

şahin doğan

80+ Platinum
Apple 60hzi daha pürüzsüz hissettiriyor diğerlerine göre fakat donanımın tadı ayrı. 120hz'le rakip değiller. Şuan aktif olarak s24 ultra kullanıyorum. 120hz tertemiz hissettiriyor fakat pil ömrü olarak memnun kalmadığımdan 60ta kullanıyorum :(
Adaptifler genel olarak düz 60'dan daha az pil tüketir. Boşuna 60'a alıyorsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,890
Üyeler
157,837
Son üye
Mertcangndn
Top Bottom