Neler Yeni

Honor 90'dan iPhone 11'e geçilir mi?

EsdeathSama

80+ Bronze
Adaptifler genel olarak düz 60'dan daha az pil tüketir. Boşuna 60'a alıyorsun.
Hocam telefonu çok elimde tutunca sürekli hareket yapıyorum. Haliyle dinamik 120yi çok fazla kez sunuyor bana. Düz 60ta daha uzun pil ömrü aldığımı doğruladım. S8G3 gerçekten efsane ve verimli bir işlemci fakat ekran neden böyle anlamadım.

grasdiyas

80+ Silver
Apple 60hzi daha pürüzsüz hissettiriyor diğerlerine göre fakat donanımın tadı ayrı. 120hz'le rakip değiller. Şuan aktif olarak s24 ultra kullanıyorum. 120hz tertemiz hissettiriyor fakat pil ömrü olarak memnun kalmadığımdan 60ta kullanıyorum :(
120 hz'de çok ısınıyormu sizin telefonunuz benimkinin işlemci çok ısınıyor nedense

EsdeathSama

80+ Bronze
120 hz'de çok ısınıyormu sizin telefonunuz benimkinin işlemci çok ısınıyor nedense
Elimde daha belirgin bir ısı hissetmedim bile, son derece memnunum. Son yüzyılın en başarılı işlemci ve pasif soğutmalarından birini yapmış samsung. Ekran konusunda da ısınma minimal ama pil ömrü sıkıntılı

şahin doğan

80+ Platinum
Hocam telefonu çok elimde tutunca sürekli hareket yapıyorum. Haliyle dinamik 120yi çok fazla kez sunuyor bana. Düz 60ta daha uzun pil ömrü aldığımı doğruladım. S8G3 gerçekten efsane ve verimli bir işlemci fakat ekran neden böyle anlamadım.
Bende 15 Pro'da denedim, adaptif de daha iyi ekran süresi veriyor. Muhtemelen çoğunlukla twitterda takılıp bir şeyler okuduğumdan dolayı.
Evet 8G3 baya başarılı.

EsdeathSama

80+ Bronze
Bende 15 Pro'da denedim, adaptif de daha iyi ekran süresi veriyor. Muhtemelen çoğunlukla twitterda takılıp bir şeyler okuduğumdan dolayı.
Evet 8G3 baya başarılı.
Apple'ın yazılımı daha iyi yapmasıyla alakalı olabilir. Samsung kötü demiyorum fakat goodluck indirmediğimiz sürece telefon yarım kalmış gibi oluyor :D Bir de samsungun animasyonları geliştirmesi lazım. Oneplus ve iphoneların yanında çok yüzeysel kalıyor.

Top Bottom