Neler Yeni

Yardım Hp 15s Cpu-Z 8GB Ram Takabilirmiyiz?

kerimavrs

80+ Silver
Selam herkese,

Hp 15s laptop aldim çok beğendim cpu z den ram slotuna bakinca bir slot boş 8gb 3200mhz ddr4 ram alip takabilirmiyim? Garanti dışı kalirmi bide daha önce deneyen var mı bide cpu z doğrumu diyordur?

Ürün: https://www.amazon.com.tr/HP-Dizüstü-Bilgisayar-i3-1215U-6G0H5EA/dp/B0BH4JXLMX
Screenshot_2023-09-21-11-45-17-695_com.android.chrome-edit.jpg

Yusuf5151

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf Demir
cpu z doğru der garanti dışı kalır ama garantiye gönder orda takalrlar yada ram al garantiye gönder o şekildede takarlar ama açarsan arkasını pc nin garanti dışı kalır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Desteklenen Maksimum Bellek‎8 GB siteden baktımda en fazla 8 takılıor o pc ye galiba.

kerimavrs

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cpu z doğru der garanti dışı kalır ama garantiye gönder orda takalrlar yada ram al garantiye gönder o şekildede takarlar ama açarsan arkasını pc nin garanti dışı kalır.

Desteklenen Maksimum Bellek‎8 GB siteden baktımda en fazla 8 takılıor o pc ye galiba.
Anladim ben bi sorayim m .hizmetlerine hocam tesekkurler

kerimavrs

80+ Silver

Aradim hocam dediki kendi imkanlarinizla takabilirsiniz, cihazin bir parcasina zarar gelmediği sürece garanti dışı kalmaz, max 16gb destekliyor en fazla 8gb daha takabilirsiniz dedi :)

yagizd2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Yağız DERELİ
Laptop modeliniz tam bu mu emin değilim ama işinize yarayacaktır.

kerimavrs

80+ Silver
Laptop modeliniz tam bu mu emin değilim ama işinize yarayacaktır.
Evet hocam bu 2 tane giriş yeri varmiş zaten ram sipariş ettim pazartesi takacagiz 16gb olacak inş :)

yagizd2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Yağız DERELİ
Hadi hayırlı olsun, iyi günlerde kullanmanız dileklerimle.

Top Bottom