Neler Yeni

HP laptop almayı düşünüyorum soğutması hakkında bilgi

Nachi

80+ Platinum
Son düzenleme:

loupme

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özgün Deniz Sevilmiş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu al daha iyi ekran kartı;
Ekran kartı çok önemli değil benim için o yüzden bunu düşünüyordum ısınmasıyla ilgili bi bilginiz var mi attigim hpnin

loupme

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özgün Deniz Sevilmiş
Oyun oynamayacak mısınız? Eğer oyun oynamıyorsanız başka önerebilirim daha iyi
Valorant csgo gibi oyunlar oynayacağım genel olarak yazılım mühendisliği düşünüyorum iyi bir işlemci gerekiyor o yüzden bunu seçmiştim öneriniz varsa alabilirim bundan önce acer nitro 5 düşünüyordum bu daha iyi gibi geldi

Nachi

80+ Platinum
Valorant csgo gibi oyunlar oynayacağım genel olarak yazılım mühendisliği düşünüyorum iyi bir işlemci gerekiyor o yüzden bunu seçmiştim öneriniz varsa alabilirim bundan önce acer nitro 5 düşünüyordum bu daha iyi gibi geldi
O zaman huawei al. Huawei matebook çift kanal 8+8 olarak lehimli. Yani güzel performans alırsınız.

loupme

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özgün Deniz Sevilmiş
O zaman huawei al. Huawei matebook çift kanal 8+8 olarak lehimli. Yani güzel performans alırsınız.
Bunların ekran kartları çok düşük en az 1650 olarak düşünüyorum öyle bi öneriniz varsa güzel olur sizide uğraştırıyorum kusura bakmayın bütçem de 8.500 tl max

Boraege

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Bora ege sarp
Arkadaşımda bu bilgisayardan var. Aşırı ısınıyor, 98-100 dereceleri gördü cyberpunk oynarken. baya dalga geçiyoruz onla, su kaynatır falan diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hp , acer , excalibur , monster gibi laptopların ömrü çok uzun olmuyor. lenovo falan araştır istersen.

mertnrist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Mert Eren Yiğit
Bütçenizi artırabilirseniz bu sistemi almanızı tavsiye ederim.

Nachi

80+ Platinum
Bütçe olunca rami 16gb yapın.
Arkadaşımda bu bilgisayardan var. Aşırı ısınıyor, 98-100 dereceleri gördü cyberpunk oynarken. baya dalga geçiyoruz onla, su kaynatır falan diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hp , acer , excalibur , monster gibi laptopların ömrü çok uzun olmuyor. lenovo falan araştır istersen.
Modele seriye göre değişir. Hp Omen victus felan iyi modeller genelde.

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Bunu al daha iyi ekran kartı;
Yanlış bilgilendirme. GTX 1650 GDDR6 modeli 5300M ile denk.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,879
Üyeler
157,156
Son üye
RockNRogue
Top Bottom