Neler Yeni

Hp nin ısınmayan bilgisayarları

Berkyozclk

80+ Bronze
Kasa sağlam değil derken düşürmeyemi yoksa 3 4 yıla aşınır şeklindemi
kasa aşınması nasıl oluyo öyle bişy mi var anlamadım ama düşürme açısından pek sağlam değil
kasası saglam olan laptoplar genelde buyuk markalar oluyo onların da fiyatları ucuk derece oluyo
asus victus acer guzel markalar bunlara bakmanı oneririm bunlar fp icin benim gorusum
bir de bazı insanlar genelleme yapıyor bu laptop ısınıyo vs diye benim icin de demişlerdi hic sıkıntı yasamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Victus 15 ve 16 nın soğutma sistemleri farklı, 2 tane hp victus 16ya sahibim bir tanesi 4050li bir tanesi 3050v2 . Isiniyor kalitesiz diyen arkadaş nasil bir performan istiyor bilmiyorum ama ayar yapınca performansdan dusmeyip gayet cok dusuk ısılar alabiliyorum. Ekran abarttigin derecede bir sorun degil hayvan gibi masaya vurmadigin surece anlamiyorsun bile onu. Driver sorunu da sadece win10da var ve guncel cogu laptop win10da deiver sorunu yasiyor. Win11 de hicbir sorun yasamazsin
bende aynı dusuuyorum bende de victus 15 var i7 13700h ve 4050 modeli gayet iyi bir sıkıntı yasamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Bekir Emir
kasa aşınması nasıl oluyo öyle bişy mi var anlamadım ama düşürme açısından pek sağlam değil
kasası saglam olan laptoplar genelde buyuk markalar oluyo onların da fiyatları ucuk derece oluyo
asus victus acer guzel markalar bunlara bakmanı oneririm bunlar fp icin benim gorusum
bir de bazı insanlar genelleme yapıyor bu laptop ısınıyo vs diye benim icin de demişlerdi hic sıkıntı yasamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende aynı dusuuyorum bende de victus 15 var i7 13700h ve 4050 modeli gayet iyi bir sıkıntı yasamadım
Sadece marka kotumelesi yapmak icin yapilan yorumlardan istedigi testi atarım ısi konusunda gram problemi yok genel olarakda 10 numara laltop ustleri var ama fiyat farkı da var

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
Victus 15 ve 16 nın soğutma sistemleri farklı, 2 tane hp victus 16ya sahibim bir tanesi 4050li bir tanesi 3050v2 . Isiniyor kalitesiz diyen arkadaş nasil bir performan istiyor bilmiyorum ama ayar yapınca performansdan dusmeyip gayet cok dusuk ısılar alabiliyorum. Ekran abarttigin derecede bir sorun degil hayvan gibi masaya vurmadigin surece anlamiyorsun bile onu. Driver sorunu da sadece win10da var ve guncel cogu laptop win10da deiver sorunu yasiyor. Win11 de hicbir sorun yasamazsin
Genel dusuncem linux yuklemek ama oda olabilir.

Berkyozclk

80+ Bronze
Sadece marka kotumelesi yapmak icin yapilan yorumlardan istedigi testi atarım ısi konusunda gram problemi yok genel olarakda 10 numara laltop ustleri var ama fiyat farkı da var
cogu insan bir modelde sıkıntı yasadıgında genelleme yapıyor insanları yanlıs yonlendiriyo ben gayet sorunsuz kullandım victus 15imi
rdr 2 de bile max 85 grduyse sogutma anlamında bir sıkıntısı yok demektir

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
Peki hocam acer nitro 5 mi yoksa 2 secenek var
Ryzen li 4050 victus
İntel i5 li 4050 victus hangisi sizce

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Bekir Emir
Peki hocam acer nitro 5 mi yoksa 2 secenek var
Ryzen li 4050 victus
İntel i5 li 4050 victus hangisi sizce
Acer nitro kullanmadim testlerine bakabilirsin yanlis yonlendirmeyeyim kanka. Bende i5 13500h 4050 var o zaman icin daha uygun oldugundan almistim. Birde inteli biraz daha seviyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Bekir Emir
7840hs li 4050 de baya iyidir ama kotu diyen duymadim

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
bence hangisinin kasasını begendiysen onu al önce fiziksel olarak incele sonra siparişini verirsin
Yani 2 hp nin kasası aynı o yüzden pek farketmiyor sadece 2 si arasından seçmem lazım. Hmmm

Berkyozclk

80+ Bronze
Yani 2 hp nin kasası aynı o yüzden pek farketmiyor sadece 2 si arasından seçmem lazım. Hmmm
acer de atmıstın ondan dedim
acerin ekranı kucuk 15.6 oldugu icin victuslara bak bence
benim laptopta 15.6 ama yani bir sorunu yok ne blm okdr onemli deil o piti piti yap hepsi aynı

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
acer de atmıstın ondan dedim
acerin ekranı kucuk 15.6 oldugu icin victuslara bak bence
benim laptopta 15.6 ama yani bir sorunu yok ne blm okdr onemli deil o piti piti yap hepsi aynı
Victuslarda 15.6 değil mi?

Top Bottom