Neler Yeni

HP Omen 300 Mousepad Alınır Mı?

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Şuan Razer'ın çakma bir mousepadini kullanıyorum, takılma hissi mi diyeyim artık o tırtık neyse rahatsız etmeye başladı.
Bende yeni mousepad arayışına çıktım, ilk önce SS XXL modellerine baktım çok pahalı, ikinci elleri de öyle.
Bu mousepadi buldum yorumları da gayet iyi 190₺'ye alınır mı?
@Nightmare837 ∆∆∆

theformul

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mustafa
100 olan medium boyunu kullanıyorum. Steelseries ile aynı fiyata olanı bundan çok daha inceydi. Açık ara bu daha iyi. Steelseries'in 2020 edition olan çok kalın padi bundan 60 lira daha fazlaydı gerek duymadım. Kalınlık olarak da yağ gibi akma olarak da on numara ürün tavsiye ederim.

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
100 olan medium boyunu kullanıyorum. Steelseries ile aynı fiyata olanı bundan çok daha inceydi. Açık ara bu daha iyi. Steelseries'in 2020 edition olan çok kalın padi bundan 60 lira daha fazlaydı gerek duymadım. Kalınlık olarak da yağ gibi akma olarak da on numara ürün tavsiye ederim.
Kayganlık olarak aşırı kaygan mı?
Mesela mousea dokunsan hafifçe, kendiliğinden gidiyor mu :)

theformul

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mustafa
Hayır ne kadar kuvvet uyguladıysan o kadar gidiyor ekstra gitmiyor. Yani öyle bir mouse pad var mı ki buz hokeyi gibi mouse'u kaydırtacak

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,736
İsim
Eren Yeager
Hayır ne kadar kuvvet uyguladıysan o kadar gidiyor ekstra gitmiyor. Yani öyle bir mouse pad var mı ki buz hokeyi gibi mouse'u kaydırtacak
oooo çok hızlı kaydın tıpkı şimşek mcqueen gibi
Ben steelseries olanını kullanıyorum gayet memnunum eğer arkadaş doğru söylüyorsa bence fiyat büyük versiyonu için gayet iyi.

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
10 sene önce bilgisayarcının verdiği üzerinde kendi reklamını yaptığı mousepad kullanıyorum üzerindeki boyası attı ama iş görüyor hâlâ

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
10 sene önce bilgisayarcının verdiği üzerinde kendi reklamını yaptığı mousepad kullanıyorum üzerindeki boyası attı ama iş görüyor hâlâ
Bende normalde almam ama, hem klavyenin altında kalsın hem de DeathAdder V2 aldım. Hakettiği çakma razer mousepad değil :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
TalhaCepci
aynı mousepad bende de var nasıl temizliyorsunuz dokusu biraz garip birde 5 ay oldu hiç temizlemedim mousepadin en çok kullandığım alanları beyazlamaya başladı neden olabilir?

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
aynı mousepad bende de var nasıl temizliyorsunuz dokusu biraz garip birde 5 ay oldu hiç temizlemedim mousepadin en çok kullandığım alanları beyazlamaya başladı neden olabilir?
Kir ve terden dolayı öyle, ben 1 kere yıkayıp düz bir şekilde serdim gayet temiz oldu hiç iz veya doku bozulması olmadı.
El sıvı sabunu ile yıkadım.

Top Bottom