Neler Yeni

HP Pavilion Gaming 600 50mm kulaklık (4BX33AA)

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Burak Ayaz
369 liraya alınabilecek kulaklıklardan olan HP Pavilion Gaming 600 kulaklığını inceleyeceğim internette fazla incelemesi yok kulaklığın alma düşüncesi olanlar için rehber niteliğinde bir inceleme hazırladım. kulaklık öneri rehberlerine eklenmesini tavsiye ederim eğer bu yeterli gelmezse bunu izleyebilirsiniz
Kutu
Benim kulaklığın kutusu açıldığından dolayı fotoğrafını cekemedim lakin Pavilion 400 ile neredeyse aynı tasarım kutusu var fena değil görünüş olarak kutunun içinden sadece kulaklık çıkıyor ek bir şey yok.
1662584507719.png

Malzeme kalitesi.
ürün ele aldığınızda kaliteli olduğunu hissettiriyor kafa bandı yumuşak ve otomatik ayarlanıyor.
Hoparlör dış kısmı sert plastik pedler ise suni deri ve oldukça yumuşak ne çok hafif ne çok ağır orta derece ağırlığı var uzun kullanımda sorun çıkarmıyor
1662584560238.png

1662584596216.png

aydınlatma
HP logosunda yeşil hoş bir aydınlatması var kapatılamıyor ve renk değişmiyor maalesef daha iyi bir aydınlatması olsaydı güzel olurdu -0.5 puan
pedler
yumuşak suni deriden yapılma pedlere sahip uzun kullanımda terletme veya bir ağrı yaşamadım uzun süreli kullanımlar için güzel kulağınızı sarıyor.
1662584710275.png

Hoparlör
Kulaklık 50mm sürücülere sahip ses kalitesi fiyatına göre çok iyi ince bass ve tizleri rahatlıkla duyabiliyorsunuz ses seviyesi yüksek lakin yüksek seslerde patlama yapmıyor bilgisayardan ve kontrolcüden sesi fullerseniz çok hafif bi dipses var ama kontrolcü ile sesi azcık kıstığınızda dipses ortadan kalkıyor sesi fulleyip kullanmak rahatsız edici olduğundan pek bir sorun değil sanal 7.1'e sahip nominal empedans 101dB.
Mikrofon
karşıya sesinizi net ileten bir mikrofona sahip bu bütçede en iyilerinden biri olduğunu söyleyebilirim dış ses fazla almıyor kablosu kalın sağlam gibi duruyor istediğiniz şekilde ayarlanabiliyor lakin bence mikrofon birazcık kısa kalmış
Driver
yazılımı bulunmuyor çok lazım değil benim için lakin yazılımıda olsaydı 10/10luk kulaklık olabilirdi lakin herhangi bir yazılım yapılmamış -0.5 puan kırıyorum buradan
kontrolcü
sol kulağın üstünde mikrofon kontrol tuşu ve ses ayarlama tekeri bulunuyor kontrolcü için güzel bir yer seçilmiş hızlıca ayar yapabiliyorsunuz.
1662584793592.png

Kablo
1662584835125.png

Kablosu mükemmel diyebilirim 2M uzunluğa sahip kalın kaplanmış bir kablo uzun süre dayanacağı kesin eski kulaklığımda kablo dolanma sorunu vardı çok lanet bir sorun bunda herhangi bir dolanma olmadı USB ile bağlanıyor telefon desteği yok USB için dönüştürücü bulunmuyor diye biliyorum hem dezavantaj hem de avantaj durumu var avantajı tek bağlantısı olması yer tasarrufu sağlıyor dezavantajı ise sadece bilgisayarda kullanılabiliyor puan kırsam mı bilemedim
genel değerlendirme
369 liraya kesinlikle değecek bir kulaklık puanım 9/10
Kaliteli ses, mikrofon ve rahatlık arayan kişiler için tavsiye ederim tabii ki profesyonel işler için o kadar iyi bir tercih değil lakin oyuncu kulaklığı arıyorsanız işinizi kesinlikle görür

Son düzenleme:

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
931
İsim
Sadettin Y
teşekkürler inceleme için

r3sta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hasan Canıkatı
525 TL olmuş baya bi hortlatıyorum ama uzun süre kullanımdan sonra ne düşünüyorsunuz almalı mıyım? Gamepower jin kullanıyorum kafama baskı yapıp başımı ağrıtıyor bunun rahatlığı ve ses kalitesi nasıl?

Top Bottom