Neler Yeni

Yardım hp victus 16-R0020NT alınır mı ?

~HİN~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hin
Pardon düzelttim
excalibur trendyolda zaten de hp victusmu alınmalı excaliburmu
Mesaj otomatik birleştirildi:

hp de muq varmı ? bide ekran kartı kaç watt acaba ?

Son düzenleme:

~HİN~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hin
Knk aldın mı aldıysan hangisini aldın ?
yok knk almadım monster tulpar t5 23.1 aldım 40 bine sonra 37 ye düșürdüler siparisi iptal ettim bende bu arada monster çok yavaș çalıșıyo onu öğrendim. Benim tüm siparișlerim 2.güne kalmadan 1.günde kargoya verilirdi monster sipariși iptal etmeseydim büyük ihtimalle 3.güne kalıcaktı kargoya verme süresi.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
yok knk almadım monster tulpar t5 23.1 aldım 40 bine sonra 37 ye düșürdüler siparisi iptal ettim bende bu arada monster çok yavaș çalıșıyo onu öğrendim. Benim tüm siparișlerim 2.güne kalmadan 1.günde kargoya verilirdi monster sipariși iptal etmeseydim büyük ihtimalle 3.güne kalıcaktı kargoya verme süresi.
Evet bu aralar kendileri çok yoğunlar mesela benim cihazım şu an serviste 7 temmuzda vermiştim yönetim ekibi değişim kararı aldı ve yeni cihazın gelmesini bekliyorum, aradığınızda bile 20 dakika bekliyorsunuz.

~HİN~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hin
monster aldım 40 bine bakalım bu sefer 32gb ramlisi ama. İnșallah fiyat düșmezde bidaha sipariși iptal etmek istemiyorum :)
bunuda iptal edip 36.600 tl 16 gb ramli versiyonunu aldım geldi bilgisayar. Merak edenler için yazyorum intelin kendi ilemci testini yaptm 3 kere (arkada furmark test açık) ilk açtığımda ișlemci 98 gördü sonra 93 geçmedi (oda sıcaklığı 29 derece fan otomatik altta soğutucu var. Fan max 6400rpm çalıșıyor.) tam 42 dakikadır furmark test açık ilk açtığımda 91 gördü sonrasında fanlar max ayara geldi 80 ne kadar düștü ve șuanda da hayla furmark açık 70 dereceyi geçmedi toucpad yanı gerçekten çok sıcak num tușları ve w,a,s,d tușları çok sıcak deyil ortası yanıyor harici klavye ile oynamak lazım boșta açıkkene 50 40 derecelerde geziyor gpu ve cpu (mux switch açık bu arada) bi laptopa göre bence gayet iyi değerler inș uzun ömürlü olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,175
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77
Top Bottom