Neler Yeni

HP VICTUS 16 servisten geldi yine problemli

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
halil
Merhabalar başlıktaki gibi Ekimde alıp, 2-3 ay sonra ekran titreme sorunuyla HP VICTUS 16 4050 Ryzen 7 7.nesil laptopumu servise yolladım, parçalar değişti geldi, yine bir ekran problemiyle karşı karşıyayım, ne yapabilirim önerilerinizi bekliyorum. Bıktım, finaller yaklaşıyor yine önceki gibi mağdur olucam, en hızlısından ne yapabilirim?

Merhabalar başlıktaki gibi Ekimde alıp, 2-3 ay sonra ekran titreme sorunuyla HP VICTUS 16 4050 Ryzen 7 7.nesil laptopumu servise yolladım, parçalar değişti geldi, yine bir ekran problemiyle karşı karşıyayım, ne yapabilirim önerilerinizi bekliyorum. Bıktım, finaller yaklaşıyor yine önceki gibi mağdur olucam, en hızlısından ne yapabilirim?
Tekrar gönderin. Değişim talep edin 2.kez aynı sorunu yaşatması dahilinde mağdur taraf olarak bu durumun sıklıkla olmasından bunaldığınızı ve değişim talep ettiğinizi bildirin. İster yüz yüze ister kağıt dilekçe ile.. Müşteri temsilcilerini de arayıp söyleyin

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
656
İsim
Toprak
Tekrardan yollayın hocam. Titreme derken nasıl bir şey? Ekran mı sallanıyor? Yada şimdi ne sorunu var?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,451
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom