Neler Yeni

Hs60 pro mu Arctis 3 mü ?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Buğra

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Buğra
Steel series arctis 3 de kullandım arctis proda kullandım . Ama şuan hs60 pro kullanıyorum çok memnunum arctis serisi çok kaliteli değil. Hs60 proyu öneririm. Ama hangi amaç için istediğin de önemli. Arctis serisinde müzik dinlenmiyor basslar tizler çok kalitesiz. Hs60 pro öyle değil gerek müzik de gerek oyun için çok kaliteli kesinlikle onu öneririm.
fps oyunları için alacağım kulakiçi istiyordum ama çabuk bozuluyor diyorlar o yüzden vazgeçtim hs60 pro terletme yapıyor mu ?

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
alabilsem kablosuz alırdım laptopda oynadığım için kablo biraz sıkıntı oluyor ama kablosuzlar da pahalı

al babacım vergi dahil en fazla 550₺'ye gelir.

eğer alacaksan satıcıya kırılabilir ürün etiketi yapıştırmasını isteyin sonra böyle bir kutu ile karşılaşmayın. Karşılaşırsanız kısmı para iadesi alabiliyor olmanız gerek.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Buğra

al babacım vergi dahil en fazla 550₺'ye gelir.

eğer alacaksan satıcıya kırılabilir ürün etiketi yapıştırmasını isteyin sonra böyle bir kutu ile karşılaşmayın. Karşılaşırsanız kısmı para iadesi alabiliyor olmanız gerek.
hocam yurtdışı ile uğraşabilsem keşke yakında memlekte gideceğim hemen almam lazım zaten sabırsız birisiyim

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
hocam yurtdışı ile uğraşabilsem keşke yakında memlekte gideceğim hemen almam lazım zaten sabırsız birisiyim
Sizin kararınız ben derim alın Blackshark V2 X geçin. Zaten 600₺ bütçenin kralıdır kendisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mustafa Akbulut
fps oyunları için alacağım kulakiçi istiyordum ama çabuk bozuluyor diyorlar o yüzden vazgeçtim hs60 pro terletme yapıyor mu ?
Yazın sıcak havada hiç çıkartmadan 3-4 saat taktım çok az terleme yapıyor ama derisi çok kaliteli . Kışın kesinlikle terleme yapmıyor. Kulaklığın ister garantisi olsun ister olmasın kulaklığını bişey olduğu zaman Corsair a mail atarsan seninle ilgilenip soruni cozuyorlar . Ben yanlışlıkla deriyi yırttım keskin bir yere bastırdım Corsair a mail attım 4 günde Çin'den Ankara'ya kulak padi gönderdiler ücretsiz bir şekilde . Eğer alırsan kesinlikle memnun kalacaksın.

Salwador

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Mert
hangisi daha iyidir ?

Arctis 3 alacaksanız amazon.com.tr'den alın başka sitelere bulaşmayın. Sorun yaşarsanız iade edersiniz. https://www.amazon.com.tr/SteelSeri...&keywords=arctis+3&qid=1626421965&sr=8-1&th=1

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,784
İsim
emirhan

bu daha iyidir.
bu da inşaat kulaklığı gibi xD
1626422092325.png

Top Bottom