Neler Yeni

Huawei 11.5 8gb 7999tl'ye alınır mı?

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,216
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
İşini görür görmesine ama 4 yaşındaki bir çocuk için fazla lüks olabilir. Malum bir şeyleri yere atma, düşürme gibi konularda biraz fazla öne çıkıyorlar :D

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşini görür görmesine ama 4 yaşındaki bir çocuk için fazla lüks olabilir. Malum bir şeyleri yere atma, düşürme gibi konularda biraz fazla öne çıkıyorlar
Az işimizi gormesi açısından bir tik iyi bisey daha iyi olur gibi

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Eğer çocuğunuza alacaksanız iPad’den şaşmayın. Eskiden babam almıştı ve sınırlama yapmıştı. Çoğu yere gidemiyorduk (sınırlamadan dolayı şiddetli oyunlar falan da yükleyemiyorduk) ama çocuktuk sonuçta. Tavsiyem iPad 9. nesil almanız. Sorunuz olursa sorabilirsiniz.

Son düzenleme:

Xkisisi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Tuna
Maalesef siteye özel dediler kuponu da siteden alıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben alışveriş yaptım güvenilir direkt global site zaten

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,660
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör

Xkisisi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Tuna
Mümkünse kalemi de alın derim 1999 TL yerine 999 TL

Şu tableti önerirdim ben honor olduğu için google uygulamaları da rahat açılır
Onu çok gördüm de 4 gb artık az değil mi? işlemci de eh

Bu arada arkadaşa uygulamalar bakımından katılıyorum uygulamaların bazıları hata verebiliyor

Bu arada sana önerim dostum bu tableti alacaksan yine Huawei sitesinden al hemen avantajlarını yazayım Matepad 11.5 için kalem kampanyası yok ama uzatılmış garanti ve ekran hasar hizmeti var 800 TL kuponla bir tık pahalıya alırsın ama yanında baya artısı var. Sitenin kolay iadesi de var ürün geldi beğenmedim 14 gün içinde cihazda senden kaynaklı hata yoksa hemen yardımcı oluyorlar.
Huawei Matepad 11.5 8GB 128GB 11.5" Tablet+Klavye

Su tableti kizima(4)almak istiyorum sizce işimizi görür mu? Biraz araştırdım basit uygulama oyun video izleme konusunda ısını gorur gib.

Son düzenleme:

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey
Eğer çocuğunuza alacaksanız iPad’den şaşmayın. Eskiden babam almıştı ve sınırlama yapmıştı. Çoğu yere gidemiyorduk (sınırlamadan dolayı şiddetli oyunlar falan da yükleyemiyorduk) ama çocuktuk sonuçta. Tavsiyem iPad 9. nesil almanız. Sorunuz olursa sorabilirsiniz.
Suan mediamrkt 9999 tl den satılıyor ipad 9. Nesil, 2017 yilinda üretildiği için biraz çerçevesi felan gorsel yonden kaba duruyor, uygulamalari kac sene daha sorunsuz acar acaba? Cocuklar icin uygulamalar, zeka oyunlari felan yükleyeceğim. Huwaei uygulamalari acmiyor hata veriyor demisler o büyük sorun oluşturur bana tabi ki, 2023 model huwaei yerine ipad i almak bilmiyorum 😀

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Suan mediamrkt 9999 TL den satılıyor ipad 9. Nesil, 2017 yilinda üretildiği için biraz çerçevesi felan gorsel yonden kaba duruyor, uygulamalari kac sene daha sorunsuz acar acaba? Cocuklar icin uygulamalar, zeka oyunlari felan yükleyeceğim. Huwaei uygulamalari acmiyor hata veriyor demisler o büyük sorun oluşturur bana tabi ki, 2023 model huwaei yerine ipad i almak bilmiyorum 😀
İpad 2017 model değil. 2021'de çıktı. Ben şu anda eğitim ve oyun için kullanıyorum. Gayet kullanışlı. En az 2026'ya kadar sorunsuz gider. Ekrana gelirsek bence klasik iPad kötü durmuyor. Alışıyorsunuz. Şimdi Android alırsanız çocuğunuzu tam sınırlama yapamazsınız. Ama karar sizin tabii ki de.

erolboz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Erol
Klavyeler uygun değil normalde 1000-2000 TL arası bence alabilirsin. Benim kızım Samsung tab s7 Fe kullanıyor 3 yaşında:)) klavye kendin bazı işlerin için kullanabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,452
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom