Neler Yeni

Huawei mateview GT 27" 4 ms 165 Hz 2K QHD Curved G-Sync monitör

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
ender güneş
Bütçe
4000
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...k-qhd-curved-g-sync-monitor-1042495306/detay/1K monitörlerin 144 hzlerin 3-4 k olduğu dönemde bu monitör daha çok tercih edilmeli diye düşünüyorum.
2K 165 Hz yarın satacak olursanız da 1K 144 Hz'ler zibinle dolu olacak ama bu 2 k 165 Hz'ler az olacak ve daha kolay satabilirsiniz eğer satacak olursanız.

Ben monitörü AMD FreeSync var diye söyledikleri için almıştım. Ancak sadece G-Sync varmış ekran kartım AMD olduğu için satıyorum.
Şu anda 4500'den aşağı satılık hiçbir yerde yok. 4000'e vereceğim almak isteyen olursa.
Ben 2 kere sipariş verip aldım çünkü ilk siparişimde kargocu açtırıp kontrol ettirmedi. Bu önemli eğer monitör alacaksanız kesinlikle açıp fişe takıp kontrol edip öyle teslim alın yoksa kırık ekranla karşılaşan çok insan var çok sıkıntılı süreçler yaşamayın.
Neyse 2. siparişimde aldım taktım tüm testleri yaptım miss gibi aldım.
Şu an da da çok güzel ama dediğim gibi ekran kartım AMD olduğu için uygun değil bana.
Bu nedenle foruma ilan vereyim dedim. Almak isteyen olursa Ankara içi elden vereceğim kargo vs uğraşamam.
Kutusu faturası her şeyi mevcut sıfırdan farkı yok birkaç aylık. 19 nisan 2022 faturalı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,830
Üyeler
141,347
Son üye
brtard
Top Bottom