Neler Yeni

🔥İndirim Huawei Watch Fit 3 Naysla 3898₺! (700TL Değerinde Kayış Hediyeli!)

Enco

80+ Silver
Aldım da özellikler hakkında bilgi verebilir misiniz? İptal edeyim iyi değilse fiyata göre. Saatten konuşma var mı? Vs. vs.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammed Said Karamolla
Aldım da özellikler hakkında bilgi verebilir misiniz? İptal edeyim iyi değilse fiyata göre. Saatten konuşma var mı? Vs. vs.
Hocam 2 özelinde konuşayım 2de varsa her türlü 3te de vardır mantığıyla düşün. Saatten görüşme yapabiliyorsun çok net şekilde gidiyor karşıya ses, saate harici olarak da müzik yükleyebiliyorsun, parlaklığı çok iyiydi daha da iyi olmuş 3te. Şarjı çok tatminkar bitse bile kısa bir şarj günü kurtaracak kadar götürüyor. Özellikle kalp ritmi ölçümü gerçeğe çok çok yakın 2 için. O da geliştirilmiştir. Bence kesinlikle iptal ettirme pişman olmazsın.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,379
İsim
Oğuz Oğuz

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
Spotify vs yüklenemiyor sanırım

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Nfc desteği var mıydı?

burakbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Burak Erdaloğlu
Arkadaşlar 1 yıldır mi band 7 kullanıyorum geçeyim mi fiyat olarak güzele benziyor siz ne derseniz alet olarak

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,379
İsim
Oğuz Oğuz
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
mihi
Valla ben redmi watch 4 ile arasında kaldım.
Sensör olarak vs xiaomi genelde çöp oluyor. Bir tane inceleme videosu vardı profesyonel orada en kötü xiaomi band'di. Bu modeli bilmiyorum. ek olarak melzeme kalitesi olarka da huawei'nin iyi olacağını düşünüyorum.

Enco

80+ Silver
Hocam 2 özelinde konuşayım 2de varsa her türlü 3te de vardır mantığıyla düşün. Saatten görüşme yapabiliyorsun çok net şekilde gidiyor karşıya ses, saate harici olarak da müzik yükleyebiliyorsun, parlaklığı çok iyiydi daha da iyi olmuş 3te. Şarjı çok tatminkar bitse bile kısa bir şarj günü kurtaracak kadar götürüyor. Özellikle kalp ritmi ölçümü gerçeğe çok çok yakın 2 için. O da geliştirilmiştir. Bence kesinlikle iptal ettirme pişman olmazsın.
Valla ben redmi watch 4 ile arasında kaldım.
Teşekkür ederim hocam sağ olun 🙏🏻

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
mihi
İnceleme videoları çıkmaya başlamış. Renk,özellik, tasarım vb konularda karasız kalanlar izleyebilir.

mehmetii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Mehmet
Top Bottom