Neler Yeni

HUGOLA hacklendi mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Uysal
10/04/1997​
Olay
Emniyet Genel Müdürlüğü telefonların dinlendiğini doğruladı ve "Bu sayede 5, 440 olayı aydınlattık" dedi​
10/04/1997​
Olay
Birinci Uluslararası Sağırlar Sanat ve Kültür Festivali dört yıl önce bugün İstanbul'da başladı.​
Arastırdığımda sadece iki sonuç bulabildim Türkiye ile ilgili

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
Ayy vallaha epey bir benide korkuttu uzun zamandır hugolayı takip ediyorum ve severek takip ediyorum umarım hacklenmemiştir. Umarım sadece birşeyler deniyordur mentoruda takip edin orada vloglarda falan çıkar belki hacklendiyse mentorun sıradaki vlogunda açıklanır umarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayy vallaha epey bir benide korkuttu uzun zamandır hugolayı takip ediyorum ve severek takip ediyorum umarım hacklenmemiştir. Umarım sadece birşeyler deniyordur mentoruda takip edin orada vloglarda falan çıkar belki hacklendiyse mentorun sıradaki vlogunda açıklanır umarım.
Ek olarak hugolanın kanalının hakkında kısmının sonunda ilginç bir e posta var ve adıda ingilizce hack galiba umarım geri kurtarılır kanal.

Grande Terim

80+ Silver
Bir görünce irkildim hacklenmiş bence

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Yorumlarda biri yazmış, ppdeki simge önceden trt yayını bozulduğunda çıkan bir simgeymiş. Video ise ziraat bankası reklamıymış

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Arkadaşlar ne hacklenmesi? hayatınızda hacklenen kanal görmediniz sanki? Dümdüz bir analog korku videosu bu. Videodaki ani geçişler, Kalitenin 1990'lar tarzı olması, Bir televizyon programı ve reklamı gösterilmesi, hepsi analog korkuya işaret. Başka analog korku videoları izlerseniz onlarla benzerliğini fark edersiniz.

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
mors alfabesi sanırım interaktif bir oyun yapıyor

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
Arkadaşlar ne hacklenmesi? hayatınızda hacklenen kanal görmediniz sanki? Dümdüz bir analog korku videosu bu. Videodaki ani geçişler, Kalitenin 1990'lar tarzı olması, Bir televizyon programı ve reklamı gösterilmesi, hepsi analog korkuya işaret. Başka analog korku videoları izlerseniz onlarla benzerliğini fark edersiniz.
Umarım hocam ama peki profil fotoğrafı ve hakkında kısmındaki ilginç e-posta ile alakalı ne diyeceksiniz?

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
güzel sonuç bu arakdaşlar - . ... .-.. .. -- / ---. .-.. teslim öl çıkıyor sonuç olarak bakalım altından ne çıkacak

T MAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Teoman
Olayı çözdüğümü düşünüyorum hack olayı yok olsaydı sadece hürkana olurdu discord adminleri kayıt yapmıyor ve ileride vereceğimiz duyuruda kayıt vereceğiz diyor yani organize edilmiş bir şey işin içinde hugolanın modlarıda var kısaca hack yok

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Umarım hocam ama peki profil fotoğrafı ve hakkında kısmındaki ilginç e-posta ile alakalı ne diyeceksiniz?
hakkında kısmında e-posta mı var ki? Profil fotoğrafıda analog korkunun bir kısmı için yapılmış olabilir ki arkadaş yukarıda nereden geldiğini söylemiş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,191
Üyeler
152,837
Son üye
renas522
Top Bottom