Neler Yeni

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

sinan681

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
sinan681
Arkadaşlar merhaba.
HY320 kullanıcısıyım. Cihaza L1 lisansı bir şekilde yazılım olarak atılabilir mi acaba?

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Merhaba şu an HY300 kullanıcısıyım ofis için bi ürün daha almayı düşünüyorum sizce hangi model daha iyi fiyat olarak 5k ya kadar çıkabilirim natural 2k çözünürlükte felan bildiğiniz bir model var mı HY ler arasında en iyisi sizce hangisi HY350 mi. toplantı sunum tarzı işler için kullanılacak sabit bir şekilde tavan vb yerlere konumlandırabilirim

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Anpro
Arkadaşlar merhaba.
HY320 kullanıcısıyım. Cihaza L1 lisansı bir şekilde yazılım olarak atılabilir mi acaba?
lisans işini cözemedim, maalesef 480p netflix vs
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba şu an HY300 kullanıcısıyım ofis için bi ürün daha almayı düşünüyorum sizce hangi model daha iyi fiyat olarak 5k ya kadar çıkabilirim natural 2k çözünürlükte felan bildiğiniz bir model var mı HY ler arasında en iyisi sizce hangisi HY350 mi. toplantı sunum tarzı işler için kullanılacak sabit bir şekilde tavan vb yerlere konumlandırabilirim
5k ya byintek x25 öneririm, su anda indirimde. HY serisinden daha iyi bir cihaz.

Shockwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yücelen
Hy300 için çalışan, yeni arayüz prime video apksı var mıdır? Bir arkadaş konuda eski atayüz vermişti ama hiç kullanışlı değil. Deneyen oldu mu? Play storedaki versiyon videoları çalıştırmıyor.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Sinan İ.
Hy300 modeli Aliexpress de 50bin+ satış yapan yerde şuan jeton indirimi ile ( 277 jeton ) vergi dahil 2079 TL
Alacak olanlar fiş kısmını EU olarak seçmeyi unutmayın.
Kapıda vergi çıkmıyor daha önce çok alan oldu. Kendim de aliexpress den çok alışveriş yaptım hiç kapıda yada sonradan vergi ödemedim.
İlk sipariş indirimi değil isteyen o şekilde de bakabilir belki daha da ucuza gelir.

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
1.363,57TL 71%OFF | Magprojector projektör Hy300 4K Android 11 çift Wifi6 200 ANSI Allwinner H713 BT5.0 1080P 1280*720P ev sinema açık Projetor

• Beğen
Reaksiyonlar: rtmk

rtmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Rtmk
Cihaz geldi mi? Hafıza farklı çıkıyor yazmışlar yorumlarda. Bazıları 1 - 4, bazılarına 2-8
Başka indirime girmedi arada bakıyorum 2500 civarı, hy320 3500 civarı. Şu kupon işini halledemedim ama 20 30 TL jeton düşüyor sadece

mustafa59

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa
Fan dönüyor mu?
Arkadaşlar merhaba bendede aynı problem var ve fan da çalışmıyor. Ne yapmam gerekir, kolay gelsin.

Merhaba arkadaşlar, yeni aldığım hy300 cihazim açılmıyor, smart projector yazısında takılıp kapanıyor. Fan da çalışmıyor ne yapmam gerekir, yardımcı olur musunuz ?

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Anpro
Arkadaşlar merhaba bendede aynı problem var ve fan da çalışmıyor. Ne yapmam gerekir, kolay gelsin.

Merhaba arkadaşlar, yeni aldığım hy300 cihazim açılmıyor, smart projector yazısında takılıp kapanıyor. Fan da çalışmıyor ne yapmam gerekir, yardımcı olur musunuz ?
Merhaba, bence mümkünse iade talebi oluşturun zaman kaybetmeden.
Şansınızı denemek istiyorsanız içini açın, aşağıdaki vidyoda dk 2:23 teki gibi fanı hafif ittirince düzelebiliyormuş.

ozzysfpy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuz Karcan
Amazon prime ve netflix için çözüm bulundu mu? Birde bazı youtube kanallarında güncelleme sürümü farklı benimki 2013 de gözüküyor. Manuel güncelleme yapabiliyor muyuz acaba?

Shockwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yücelen
Amazon prime ve netflix için çözüm bulundu mu? Birde bazı youtube kanallarında güncelleme sürümü farklı benimki 2013 de gözüküyor. Manuel güncelleme yapabiliyor muyuz acaba?
Netflixte nasıl bir sorun var sizde? Prime video eski arayüz apklar çalışıyor bende ama kullanım tam bir eziyet. Manuel güncelleme için dosya verilmişti, konu içinde aramanız gerek.

tuggy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Turgay
2. gonderdiginiz p30 daha iyi diyorlar genelde. kasası daha saglam, hoparloru daha yuksek sesli ve ısıgı daha kuvvetli. Ayrıca daha genis acı goruntu veriyor diye biliyorum. android sürümü ya da arayüzü farklı sanırım.

merhaba aynı durumu hy320 de yasıyorum. cozebildiniz mi ?
Merhaba, ne yazık ki çözemedim. Uygulamanın birçok farklı apk versiyonunu indirip kurdum ama sorun çözülmedi.

Top Bottom