Neler Yeni

🔥İndirim HY300 projektör yine indirimde yeni kullanıcıya dolar ile 1218 tl

Netflix sorunu için apk indirebilirsiniz çok iyi çalışan sürümler var
Hocam apk önerisinde bulunabilir misiniz ? Ben cihazı aldım geldiği zaman apk ile kullanmayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Arif Çelebi
Hocam apk önerisinde bulunabilir misiniz ? Ben cihazı aldım geldiği zaman apk ile kullanmayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
Hocam bende p30 vardı apkmirror üzerinden güncel apk sürümünü indirmiştim hy300 geldiğinde unutmazsam dener tam sürümünün ismini atarım

Hocam bende p30 vardı apkmirror üzerinden güncel apk sürümünü indirmiştim hy300 geldiğinde unutmazsam dener tam sürümünün ismini atarım
Teşekkürler hocam. Benim cihazda henüz gelmedi. Gelince ben de deneyeceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Aşko Kuşko
1218 TL ye geldi. dolar ile ödedim. para birimini yukarıdan dolar yapın.

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Arif Çelebi
Siparişim bugün teslim edildi sorunsuz teslim edildi üründe çok güzelmiş çalıştırdığınızda developer mod kapalı device info ya girip 4-5 defa ok tuşuna basarsanız aktif edebiliyorsunuz parlaklığını falan çok arttırabiliyorsunuz netflix 480 p çalışıyor apk mirror üzerinden son sürümü indirdim çok iyi çalışıyor bilginize

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Nebi Okumuş
Ürünün bana göre en büyük eksisi güç kablosu ve çok ısınması cihazın portları başka bir konumda olsa çok daha iyi olacakmış.

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Axl Rose
Arkadaşlar boş verin 480p Netflix'i, HDO Box, Film Plus, CloudStream kurun. Amazon, Netflix, Apple TV, HBO, sinemalar vs. aklınıza ne geliyorsa izlersiniz.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Siparişim bugün teslim edildi sorunsuz teslim edildi üründe çok güzelmiş çalıştırdığınızda developer mod kapalı device info ya girip 4-5 defa ok tuşuna basarsanız aktif edebiliyorsunuz parlaklığını falan çok arttırabiliyorsunuz netflix 480 p çalışıyor apk mirror üzerinden son sürümü indirdim çok iyi çalışıyor bilginize
ilk başta 480 p açıyor gittikçe netleşiyor görüntü diye biliyorum

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Arif Çelebi
ilk başta 480 p açıyor gittikçe netleşiyor görüntü diye biliyorum
hocam görüntünün netleşmesi uzun sürüyor her bölüm 5-10 dk beklemek saçma geliyor bana apk indirirseniz açılırken en yüksek görüntüde açıyor

Emrkcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emir
Benimde siparişim bugün geldi cihazı biraz inceleme fırsatım oldu.Öncellikli cihazın renkleri,çözünürlüğü,hızı bana yeterli geldi.otomatik düzeltme özelliği bana göre çok iyi çalışıyor nasıl yaptığını bilmiyorum ama görüntüyü güzel ayarlıyor.Hız olarak 1gb ram az gözükse bile cihazın akıcı çalışması için yeterli geliyor bana göre mi tv stick 4kdan daha akıcı.Hoparlörüde işinizi görür gayet yeterli.Tek sorun cihaz ısınıyor bu ısınma performansı etkilemesede işlemci 70 - 90 derece arası çalışıyor.Bana mobil bir işlemci için çok geldi.Dikkatimi çeken tek sorun bu oldu.Fiyatına göre muhteşem bir cihaz olduğunu düşünüyorum.Bu arada eski projektörüm olan vankyo 410 modeline göre her açıdan daha iyi.

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
747
İsim
Y K
Netflix sorunu için apk indirebilirsiniz çok iyi çalışan sürümler var

Bende de havit vardı, netflix in 480 p çalışma sebebi L1 sertifikalı cihaz olmadığı için bunlar. Yani google sertifikası yok. HDMI ile güzel görüntü alınabilir, yada usb girişi ile film indirilip usb'den izlenebilir de işte herkesin öyle bir seçeneği olmayabiliyor.

BabaVoss7

80+ Silver
Banada bu akşam teslim edildi naptılar anlaştılarmı toplu teslime. Bende beğendim baya güzel iş görür açıkçası. 1000 kğsür liraya beleş yani. Ama ben kullanmayacağım içerik tüketebileceğim güzel tabletim monitörüm tvm var satmak ve denemek için aldım açıkçası

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,689
Üyeler
150,324
Son üye
olsunbee
Top Bottom