Neler Yeni

hyper x vs ikea mouse pad

resitall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
arda
Bütçe
650
speed mouse pad alacağım bütcem en fazla 650 TL bu ikisi arasından ikea mouse padi daha cok önerdiler o yüzden ikeanin mouse padini almaya karar verdim ama almadan önce de son bir kez sorayım dedim sizce hangisini almalıyım veya daha iyi bir öneriniz varsa onu atın onu alayım

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Bütçe biraz daha artarsa blade y veya klasse MPC 480 var ikisininde kumaşı çok kaliteli ve sert hem uzun ömürlü hem deli gibi hızlı ama bütçe çıkmıyorsa Ikea yeterli bu arada büyük boy almanın manası yok sol tarafı kullanmıyorsun zaten yine aynı boyutu kullanacaksın

resitall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe biraz daha artarsa blade y veya klasse MPC 480 var ikisininde kumaşı çok kaliteli ve sert hem uzun ömürlü hem deli gibi hızlı ama bütçe çıkmıyorsa Ikea yeterli bu arada büyük boy almanın manası yok sol tarafı kullanmıyorsun zaten yine aynı boyutu kullanacaksın
evet ama klavyenin kapalı olması benim icin daha iyi konforum daha iyi oluyor yani

resitall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O basit no name bir pad ile halledilir sorun değil ama istiyorsan büyük boy olanı al yıprandığı zaman sol tarafı kullanırsın sana kalmış
blade y nin incelemesine baktım 850 TL gibi bir fiyatı varmış bir de baya güzel dönüyor ömrü de uzunmuş sanırsam onu almayı deniyeceğim linkini atar mısınız sizde bir dogru siteden alayım

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete

resitall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
arda

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
bir arkadaş mouse padi sildikce eriyor ve kalitesi gidiyor diye bir şey demiş x mi almalı mıyım y mi almalıyım kararsız kaldım
x kontrol bir pad onu alma y hakkında öyle bir şey duymadım pad hatalı olabilir olmadı iade edersin site zaten güvenilir klasse mpc480 falan alırsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,969
Üyeler
142,063
Son üye
AkiBey
Top Bottom