Neler Yeni

🔥İndirim HyperX Alloy Origins PBT Full Size 2499 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,444
İsim
Diyarhan
Şakasın dimi?

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam geçen hafta herkes çinden aldı ama hyperx kalitesi farklı tabi.
hocam ne olduğu belli olmayan klavye almak istemeyen olabilir bende onlardan bitanesiyim değerlendirmek isteyen değerlendirsin diye attım işte saçma sapan yorum yazacak arkadaşlar yazmazsa sevinirim insanı buraya yazdığımızı pişman etmeyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
murat
Kasımda 1600 liraya almıştım. Son derece memnunum. Switchleri kaliteli, sallayınca gelen herhangi bir wobble sesi yok. İskeleti sebebiyle biraz ağırlığı yüksek ama zaten hafifliğe önem veren kablosuz alır. Paketten çıkan kablosu güzel, örgülü bir kablo. Keycapslerden de memnunum pbt olması güzel. Hem mesleki kullanım için(mühendisim) hem de oyun için güzel. İnanılmaz, yanında durulmaz bir sesi yok red switch olmasına rağmen. Merak edenler için, açıklamada US layout diye yazıyor ama benim Kasım 2023'te aldığım siparişimde tr dizilim gelmişti, sanırım hala öyle geliyor yorumlarda öyle yazmışlar. Kutudan keycap çıkarma aparatı, özel tasarım space tuşu ve esc tuşu çıkıyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,276
İsim
Kerem Çavuş
Asus rog scope 2 alın , 1000 tl cashbackle aynı fiyata geliyo bundan çok daha iyi

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Arda doğan
Güzel klavye bende bundan 1 sene önce xpg summoner red almıştım 1800 e çok güzel klavye

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Mert Uysal
o cinden bende klavye almistim ucuz diye almamla kaldirmam bir oldu , butun plastikleri geri donusum urunleri nasil donusturdukleri belli degil neticesinde klavye bu devamli dokunup elimizi agzimiza burnumuza heryere surebiliyoruz

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,276
İsim
Kerem Çavuş
o cinden bende klavye almistim ucuz diye almamla kaldirmam bir oldu , butun plastikleri geri donusum urunleri nasil donusturdukleri belli degil neticesinde klavye bu devamli dokunup elimizi agzimiza burnumuza heryere surebiliyoruz
Markasız ne olduğu belli olmayan mucai aldıysan öyle olur , e yooso olanlar taş gibi çünkü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,994
Üyeler
154,165
Son üye
textra
Top Bottom