Neler Yeni

🔥İndirim HyperX Cloud 3 2550 TL

warstr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Efe
2750yken almıştım iade ettim şimdi yine mi alsam napsam ya kafam çok karıştı

CptSpork

80+ Bronze
Bu arada indirim neredeyse tüm kulaklıklarda geçerli. C3 Wireless 5379'a düşüyor. Razer Blackshark V2 Pro (2023) 6289'a düşüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İndirimi ödeme aşamasında yapıyor.

teazartz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Tarık
Bu arada indirim neredeyse tüm kulaklıklarda geçerli. C3 Wireless 5379'a düşüyor. Razer Blackshark V2 Pro (2023) 6289'a düşüyor.

teşekkür ederim

sence alınır mı bu arada

warstr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Efe
neden iade etmiştin hocam ?
10 yıl önceki kulaklığımdan daha kaliteli olur dedim daha uzak sesleri falan verir diye düşündüm. Özellikle r6 ve pubg için aldım ama bilmiyorum ya bana gelende sıkıntı vardı yada ben büyük beklentilerle aldım o yüzden beğenemedim. Ama siz yinede deneyebilirsiniz şüpheniz varsa Amazon sonuçta iadede sorun yapmıyor genelde.

10 yıl önceki kulaklığımdan daha kaliteli olur dedim daha uzak sesleri falan verir diye düşündüm. Özellikle r6 ve pubg için aldım ama bilmiyorum ya bana gelende sıkıntı vardı yada ben büyük beklentilerle aldım o yüzden beğenemedim. Ama siz yinede deneyebilirsiniz şüpheniz varsa Amazon sonuçta iadede sorun yapmıyor genelde.
Birde yani bu iyi bişey ama pedler o kadar kapatıyorki kulağınızı sıcakta hiç çekilmiyor. Keşke c2 gibi içinden yaz içinde ped çıksaymış.

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Eren

Birde yani bu iyi bişey ama pedler o kadar kapatıyorki kulağınızı sıcakta hiç çekilmiyor. Keşke c2 gibi içinden yaz içinde ped çıksaymış.
Ucuza alınır pad hocam, bide önceki kulaklığınız neydi? Şuan cloud 3 en iyi oyuncu kulaklıklarından biri kablolu tarafında.

CptSpork

80+ Bronze
sence alınır mı bu arada
bence 2024 yılında hiçbir şekilde kablolu kulaklık alınmaz. tabi kişiden kişiye göre değişir ama kablolu kulaklık aşırı rahatsız edici. rahatsız etmiyorsa tercih edebilirsiniz.

teazartz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Tarık
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,339