Neler Yeni

🔥İndirim HYPERX CLOUD 2 1150 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Niyazi İleri
Şuan almak mantıklı mı yoksa efsane cuma indirimlerinde fiyatı daha da düşermi?

Cihangir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,027
İsim
Diyarhan
Pahalı

_isology_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İsmail

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
bu çöp kulaklıkta bass a dair hiçbir şey bulunmamakta sadece tiz seslerden oluşmakta ne yaparsam yapayım ayak sesi kasamadığım için iade etmiştim hala nasıl bu kadar önerilebiliyor bu kulaklık inanılmaz...

panizher

80+ Silver
bu çöp kulaklıkta bass a dair hiçbir şey bulunmamakta sadece tiz seslerden oluşmakta ne yaparsam yapayım ayak sesi kasamadığım için iade etmiştim hala nasıl bu kadar önerilebiliyor bu kulaklık inanılmaz...
Eq ayari yapila bilmekte,+ sese çok onem veriyorum ve cloud 2 aldim onerilerle sesi bir oyuncu kulakligina gore iyi sesi cok rahat şekilde kasiyorum sesi kisiyorum hatta çok sesi var beynime geliyor ayak sesleri halada efsane oyuncu kulakligi yerini tutuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve basslari çok soft temiz

Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Utku Kulaç
Eq ayari yapila bilmekte,+ sese çok onem veriyorum ve cloud 2 aldim onerilerle sesi bir oyuncu kulakligina gore iyi sesi cok rahat şekilde kasiyorum sesi kisiyorum hatta çok sesi var beynime geliyor ayak sesleri halada efsane oyuncu kulakligi yerini tutuyor

bunla Arctis 3 arasında gidip geliyorum Arctis 3e sesi çok az falan diyorlar bakıyorum internetten ikiside 98db sesi var konforluk açısından Arctis 3 diyorlar cloud 2 kafa da 3 4 saat kalınca baş ağrıtıyor mu?

Asterta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Atahan Akbulut
bunla Arctis 3 arasında gidip geliyorum Arctis 3e sesi çok az falan diyorlar bakıyorum internetten ikiside 98db sesi var konforluk açısından Arctis 3 diyorlar cloud 2 kafa da 3 4 saat kalınca baş ağrıtıyor mu?
Valla ben bayağı bi takılı kullandım sünger olan pedlerde hiç yaşamadım daha derilerde ise 6 saatten sonra oluyor diyebilirim ama çok olmadı bende

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun

hocam 2 farklı pc de de denedim ve her şeyi yaptım void elite kullandıktan sonra bassları hiç yok gibi warzone oyununda test ettim mesela void de çok kolay duyuyorum c2 ye geçtim hemen aşırı tiz sesler ayak sesleri duyulmuyordu bile uğraştım denedim falan ama olmadı c2 nin mikrofonunun leşliğinden bahsetmiyorum bile...

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Aziz
Razer BlackShark V2 ile bunun arasında gidip geliyorum...

Top Bottom