Neler Yeni

Hyperx cloud core wireless yazılım

mustafadb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
mustafa
Arkadaşlar hyperx cloud core wireless kulaklık kullanıyorum. Kendi yazılımı olmadığı için oyunlarda ses kasarken zorlanıyorum. Uyumlu bir yazılım veya ayarı var mı ?
Screenshot_2022-11-11-00-58-53-416_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Umut Can

mustafadb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu kulaklığı kullanan birkaç kişiden daha duydum bu sorunu.
Bazen rakip dibime kadar giriyor beni vuruyor adamı duyamıyorum. Bazen de hiç duyulmayacak sesi veriyor kulağıma. İlginç.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Umut Can
Bazen rakip dibime kadar giriyor beni vuruyor adamı duyamıyorum. Bazen de hiç duyulmayacak sesi veriyor kulağıma. İlginç.
Tecrübe eden kişilerden duyduğuma göre çevre seslerini daha baskın veriyormuş. Ses kasmayı zorlaştırıyormuş. Biz çözüm görürsem konuyu hortlatırım. Umarım bilgili birisi yardımcı olur.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,110
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Tecrübe eden kişilerden duyduğuma göre çevre seslerini daha baskın veriyormuş. Ses kasmayı zorlaştırıyormuş. Biz çözüm görürsem konuyu hortlatırım. Umarım bilgili birisi yardımcı olur.
hyperx alınmaz dediğimde forumun yarısı tepki gösteriyor hocam ama çok fazla sorunu var kalitesiz, yazılımı yok mikrofonu boğuk , 7.1i bozuk kronik olarak , daha dün arkadaşımın cloud 2 si bozuldu tık tık diye ses geliyor durduk yere saçma sapan sorunları var alınmaz hyperx .
onun yerine asus ,steel series,corsair , logitech gibi markalar tercih edilmeli , hyperx hiçbir konuda iyi bir marka değil hepsini deneyimledim..

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Umut Can
hyperx alınmaz dediğimde forumun yarısı tepki gösteriyor hocam ama çok fazla sorunu var kalitesiz, yazılımı yok mikrofonu boğuk , 7.1i bozuk kronik olarak , daha dün arkadaşımın cloud 2 si bozuldu tık tık diye ses geliyor durduk yere saçma sapan sorunları var alınmaz hyperx .
onun yerine asus ,steel series,corsair , logitech gibi markalar tercih edilmeli , hyperx hiçbir konuda iyi bir marka değil hepsini deneyimledim..
Hyperx genel anlamda alınmaz demek çok doğru değil. Kaliteli işleri de var. Fakat bir steelseries fanı olarak ben de fiyatına göre hyperx tavsiye etmiyorum. Arctis nova 1 kullanıyorum. Onu almaktansa hyperx al, düşünme bile diyen onlarca insan ile karşılaştım. Sıfır pişmanlığım. :)

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,110
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Hyperx genel anlamda alınmaz demek çok doğru değil. Kaliteli işleri de var. Fakat bir steelseries fanı olarak ben de fiyatına göre hyperx tavsiye etmiyorum. Arctis nova 1 kullanıyorum. Onu almaktansa hyperx al, düşünme bile diyen onlarca insan ile karşılaştım. Sıfır pişmanlığım. :)
hocam tüm kulaklıklarını kullandım , mikrofonunu kullandım mouse pad i kullandım parasını asla hak etmiyor , bir tek mouse olarak bir tık iyiydi sadece..
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam birde müzik dinlerken ses en yüksek sevideyken sizce yeterlimi

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Umut Can
hocam tüm kulaklıklarını kullandım , mikrofonunu kullandım mouse pad i kullandım parasını asla hak etmiyor , bir tek mouse olarak bir tık iyiydi sadece..
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam birde müzik dinlerken ses en yüksek sevideyken sizce yeterlimi
Siz de tahmin edebilirsiniz ki artırmanın alternatif yolları var. Fakat bence yeterli. Yalıtımı iyi olduğundan dolayı sesi çok yüksek verme gereksiniminde bulunmuyorlar.

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,284
İsim
Recep Can Boyacı
Anakartta önemli faktör kulaklıklar da ses yongası önemli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Umut Can
Anakartta önemli faktör kulaklıklar da ses yongası önemli.
Katılıyorum, benim yorum aldığım kişilerin anakartlarının ve yongalarının üst düzey olduğunu da gördüm. Kulaklık en büyük etken oluyor.

mustafadb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
mustafa
Ben şimdi bu kulaklığı napayım. Kaç parçaya ayırayım sizce ? 😂

Top Bottom