Neler Yeni

Hyperx cloud core wireless yazılım

EnginHoca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Engin KOÇAK
Dtsyi kapatıp öyle oynamalısın, aynı kulaklık var ses seviyesi 80 de efsane ses kasıyorum. Müzik dinlerken bence de yeterli değil.

EnginHoca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Engin KOÇAK
Dostum kulaklığı aldığım zaman içinden şu uygulamayı yükle tarzında bir kağıt çıkmıştı. O uygulamayı yükledim dts açıkken sana bir video izletiyor çevre seslerini mükemmel veriyordu. Kapatınca daha az dikkat dağıtıyor şuan evde değilim ama googlea dts yazsan çıkar zaten kulaklığını otomatik algılıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
Yanlışıkla 7.1 i açmış olabilir misin. Aynı kulaklığı kullanıyorum valorant cs go , warzone gibi oyunlarda istediğim sesleri elde edebiliyorum. 7.1'de sesler biraz daha boğuk geliyor. Ekstra destekçi bir yazılımı yok. Sadece şarjının yüzdesini görebileceğin microsoft store de HyperX NGENUITY uygulaması mevcut okadar.

mustafadb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
mustafa
Dostum kulaklığı aldığım zaman içinden şu uygulamayı yükle tarzında bir kağıt çıkmıştı. O uygulamayı yükledim dts açıkken sana bir video izletiyor çevre seslerini mükemmel veriyordu. Kapatınca daha az dikkat dağıtıyor şuan evde değilim ama googlea dts yazsan çıkar zaten kulaklığını otomatik algılıyor.
Şu Microsoft storedeki DTS programından bahsediyorsun sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlışıkla 7.1 i açmış olabilir misin. Aynı kulaklığı kullanıyorum valorant cs go , warzone gibi oyunlarda istediğim sesleri elde edebiliyorum. 7.1'de sesler biraz daha boğuk geliyor. Ekstra destekçi bir yazılımı yok. Sadece şarjının yüzdesini görebileceğin microsoft store de HyperX NGENUITY uygulaması mevcut okadar.
7.1 i yanlışlıkla nasıl açacağım ki

Ekler

• images (4).jpeg
    images (4).jpeg
    51.2 KB · Hit: 41
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
Şu Microsoft storedeki DTS programından bahsediyorsun sanırım

7.1 i yanlışlıkla nasıl açacağım ki
kulaklığın üstünde bulunan on off düğmesine basılı tutunca bir kaç saniye , 7.1 e alıyor kendisini dostum

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
. Bu videodakileri uygulayabilirsin belki ben bu ayarlarda kullanıyorum

kulaklığın üstünde bulunan on off düğmesine basılı tutunca bir kaç saniye , 7.1 e alıyor kendisini dostum
Bunu bende bilmiyordum akşam bir deneyeyim tşk

mustafadb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
mustafa
. Bu videodakileri uygulayabilirsin belki ben bu ayarlarda kullanıyorum

Bunu bende bilmiyordum akşam bir deneyeyim tşk
Ben 7.1 ayarı yok diye biliyorum kulaklığın.

mustafadb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
mustafa
Bende öyle biliyorum 7.1 yerine DTS var diye biliyorum DTS i kapatmanı kesin öneririm videoda var sesi çok kısıyor
DTS yı kapatma olayı nasıl oluyor. Kulaklık geldiği gibi stok halı dts açık mı geliyor ki ?

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
DTS yı kapatma olayı nasıl oluyor. Kulaklık geldiği gibi stok halı dts açık mı geliyor ki ?
DTS indirmen gerekiyor diye biliyorum indirmediysen kapalı oluyordur büyük ihtimal DTS i harici bir yazılım. DTS kurup açtıysanız vidodaki gibi windows ayarlarından kapatmanız gerekiyor

mustafadb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
mustafa
DTS indirmen gerekiyor diye biliyorum indirmediysen kapalı oluyordur büyük ihtimal DTS i harici bir yazılım. DTS kurup açtıysanız vidodaki gibi windows ayarlarından kapatmanız gerekiyor
Evet kurmuştum yazılımı. Eve gidince bir deneyeyim

Top Bottom