Neler Yeni

🔥İndirim 🔥HyperX Cloud II Wireless 3.499'TL🔥

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,582
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Amazon'da böyle bir durum yok 30 gün kayıtsız koşulsuz iade var bu Amazon satıcılı göndericili ürün için geçerli 14' gün ise satıcı ürünleri için

1698883722094.png

Şöyle bir ibare var(moda bölümü diye geçiyor bu bölümü alıntıladığım yer) hocam emin misin? Denedin mi kullanılmış kulaklık iade etmeyi amazon'a?

Alıntıyı görüntüle

Şöyle bir ibare var(moda bölümü diye geçiyor bu bölümü alıntıladığım yer) hocam emin misin? Denedin mi kullanılmış kulaklık iade etmeyi amazon'a?
Evet daha önce kulaklık alıp iade ettim herhangi bir sorun sıkıntı çıkmadı

CptSpork

80+ Bronze
Bu kullanılmış kulaklıkları vb ne yapıyorlar acaba.

Newb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Burak Gürleyen
hocam selam, naystan kredi cekip odemeyi oyle yapsam cashback oluyor mu?

..............

80+ Bronze
Barracuda x ya da v2 pro istiyorum sizce beklemeli miyim onların da bu fayata düşeceğini düşünüyorum

Newb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Burak Gürleyen
Barracuda x ya da v2 pro istiyorum sizce beklemeli miyim onların da bu fayata düşeceğini düşünüyorum
Hocam benim fikrim nap biliyomusun. Amazondan al kutusunu acma sonucta 1ay iade hakkin var bu sure zarfinda kasim indiriminde digerlerini bekle?

..............

80+ Bronze
Hocam benim fikrim nap biliyomusun. Amazondan al kutusunu acma sonucta 1ay iade hakkin var bu sure zarfinda kasim indiriminde digerlerini bekle?
Hocam yorumlarına baktım biraz, beğenilmemiş hiç risk almaya gerek yok kronik sorunu var 10 saniye kadar ses gidiyor yazılmış birçok yerde. En iyisi bekleyeyim teşekkür ederim tavsiyen için

• Beğen
Reaksiyonlar: Newb

Eric Cartman

80+ Bronze
benim bilader kullanıyor bundan çok memnun bana ikinci elini 3500e aldıracaktı geçen bu denk geldi şimdi :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Furkan Celal Çelik
Cloud Alpha wireless kullanıyorum Alpha varken bunun yüzüne bakılmamalı bence ikisinide kullandım gerçek kablosuz deneyimi kesinlikle alphada kulaklığı 3 4 ayda bir kere şarj ediyorum 300 saat şarj ömrü var ve alphanin çift kanallı oda sistemi bütün ses kasmak isteyen oyuncuların bence birinci tercihi olmalı

Top Bottom