Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Hyperx Cloud III 2.599 TL

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,260
İsim
Kerem Çavuş
ses kasmak isteyen bu kulaklığı alsın direkt , cloud 2 den bile çok farklı geldi bana tek eksiği kutu içeriğinde kumaş padin olmaması

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Gurkan
yenıden aktıf arkadaslar
Mesaj otomatik birleştirildi:

yenıden aktıf hocam

xTURANN

80+ Bronze
Hocam cloud 3 de 7.1 var mı yoksa stereo mu bazı yerlerde 7.1 yazıyor bazılarında stereo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz araştırıp buldum. Dts x destekliyormuş, ancak hyperx cloud 2 deki ses kartı gibi bir kalitesi var mıdır? Kullanan arkadaşlar veya bilen biri yorum yaparsa sevinirim ona göre alacağım.
Bir Süredir Cloud III Kullanıyorum. Ses Kartı Yok. USB'ye bağlı Bir Type-C var. Type-C'nin Çıkışı da Jack. Jack'ında Kulaklığa Bağlanan Bir Aparatı var. Onunla Kullanıyorsun. Sanırım Ses Kartı o ama zor bi ihtimal.

Müzikte dinliyorum, oyunda oynuyorum gayet kaliteli. Zaten Cloud II Kullanan çoğu kişi, ses kartında ki 7.1'e basmıyor.

YUSUF5650

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yusuf Yalvaç
Edit : Kulaklık çok iyi arkadaşlar. Benim bilgisayarda mono ses etkinmiş sorun ondan kaynaklıymış. Benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar kontrol etsin.
Merhabalar yeni aldım kulaklığıda sanki ses boğuk geliyor acaba sizdede oylemiydi ayrıca mono sesin etkin olup olmadığına nereden bakabiliriz

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Eren
Bir Süredir Cloud III Kullanıyorum. Ses Kartı Yok. USB'ye bağlı Bir Type-C var. Type-C'nin Çıkışı da Jack. Jack'ında Kulaklığa Bağlanan Bir Aparatı var. Onunla Kullanıyorsun. Sanırım Ses Kartı o ama zor bi ihtimal.

Müzikte dinliyorum, oyunda oynuyorum gayet kaliteli. Zaten Cloud II Kullanan çoğu kişi, ses kartında ki 7.1'e basmıyor.
o takılan aparat ses kartı, ürün ses kartıyla geliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
MURAT GÜLLÜ
Merhabalar yeni aldım kulaklığıda sanki ses boğuk geliyor acaba sizdede oylemiydi ayrıca mono sesin etkin olup olmadığına nereden bakabiliriz

Hocam windows arama kısmına mono yazınca Mono Ses olarak çıkıyor oradan bakabilirsin. %90 Ondan kaynaklıdır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,346
Üyeler
153,701
Son üye
En1s
Top Bottom