Neler Yeni

İ5 11400F 100 DERECE YENİ SİSTEM

Drelzem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan öz
Arkadaşlar gamegarajdan RTX 3050, İ5 11400F hazır sistem almıştım.Far Cry 6 oyununu denemek istedim.CPU 100 derece ile başlıyor.Stok fan yetersiz olduğunu biliyordum ama direk 100 derece ile başlaması normal değildir diye düşündüm.Gamegaraj sistemi montajladı,acaba stok fan montajında sorun mu oldu.Bu sıcaklığın sebebini nasıl öğrenebilirim ?
aaaaa.png

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Bir termal macun alıp , macun degistirmeyi deneyin. Sanki soğutucu macunsuz takılmış gibi. Bu kadar sıcak olması baya anormal.

Jkar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Doğukan
Soğutucuyu söküp termal macununu yeniledikten sonra düzgün bir şekilde montajlayarak tekrar test ettiğinizde öğrenebilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Berke
Normalde far cry 6 da 65-70 dereceyi göstermesi gerekiyor. Ama böyle hazır sistemleride test edip gönderiyorlar. İster gamegarajdan destek alın sorunu iletin onlar çözsün tabi kasayı göndermeniz gerekir. İstersende bi açıp bakabilirsin macunu filan sürülmemiş olabilir arkadaşların dediği gibi.

Drelzem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan öz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normalde far cry 6 da 65-70 dereceyi göstermesi gerekiyor. Ama böyle hazır sistemleride test edip gönderiyorlar. İster gamegarajdan destek alın sorunu iletin onlar çözsün tabi kasayı göndermeniz gerekir. İstersende bi açıp bakabilirsin macunu filan sürülmemiş olabilir arkadaşların dediği gibi.
Öncelikle teşekkür ederim,gamegaraj ile yarın iletişim e gecicem.Şuan bir şey yapmaktan korkuyorum,büyük ihtimalle montaj da bir hata oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soğutucuyu söküp termal macununu yeniledikten sonra düzgün bir şekilde montajlayarak tekrar test ettiğinizde öğrenebilirsiniz
Teşekkür ederim cevabınız için, yarın gamegaraj ile iletişime geçicem ama dediğiniz gibi macun ile ilgili sıkıntı olabilir.Yarin söküp bakicam inşallah başka bir sıkıntı yoktur.

Drelzem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan öz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar sorun çözüldü,stok fanın bir ayağı oturmamış.
bbbbb.png
qqqqqqq.jpg

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Bir termal macun alıp , macun degistirmeyi deneyin. Sanki soğutucu macunsuz takılmış gibi. Bu kadar sıcak olması baya anormal.
Macunsuz takılmasına imkan yok çünkü zaten soğutucunun üstünde direk uygulanmış halde geliyor.

Rastgele bir kule tipi al geç. Ucuzunu denk getirmeye çalış.

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Stok soğutucu ile 79.2w mı? Vay anasını. Neyse ben 125w ile direk 50 derecelerde tüm hıh.

Top Bottom