Neler Yeni

🔥i5 13600kf İşlemci 8487TL Vatan

Zexius

80+ Bronze
Dostum sen iyi misin 3 yıl vatan çalışanı olarak söylüyorum iade edilen ürünün vatanda durmasınız imkanı yok şuan stokta yüzlerce var hepsi mi iade :D

Aynen bro vatanda iade ürün olmaz hiç ellerinde tutmaz beyler şahsen ben inandım senin vatan dediğin yerin ismi var kalitesi yok her şey amazonda olsa bunlaramı kalırdık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hacim konunun icinde degilim disaridan bakan bir goz olarak diyorum ki vatan calisani donanimarsivi forumda vatani ovse kendisine ne gibi bir menfaati olabilir ki. Mudur mu yapicaklar burda ovdugu icin, ve kim nereden bilecek?
Hocam o işin dalga geçmesi ayrıca vatanı övmesi vatana müşteri getirir o müşteri bu işlemciyi aldiginda oda ordan ekmek parasi kazaniyor ya reis ondan diyorm

Aytekin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Aytekin
Dostlar şuan çalışmıyorum oradaki çalışma şekillerini biliyorum kötü bişey söylemedim aldığın üründe sorun varsa iade almazlar servise gönderirler övdüğüm falan yok ama iadeli bi ürün satmayacağından eminim.

Robius

80+ Bronze
Adı üstünde ikinci el fiyatına geliyor eskiden vatan bilgisayar fan boyuydum ama son yasadigim olumsuz tecrübelerden sonra vatandan 1 liralık ürün bile almam benim fikrimce iade gelen bir üründür

İkinci el piyasasina satilan ürünü kimse sıfır vermez reis bu benim düşüncem en kötü iade ürün gelir onuda kabul ederim dersen alınır ama sıfır bekleme
Sıcak fısat forumunda söylediğin lafa bak burda her gün 2. el fiyatına sıfır ürün paylaşılıyor. Forumun amacı o zaten. :ROFLMAO:

PunkiesT

80+ Bronze
Vatanda indirim mi var hayret :D

Zexius

80+ Bronze
Dostlar şuan çalışmıyorum oradaki çalışma şekillerini biliyorum kötü bişey söylemedim aldığın üründe sorun varsa iade almazlar servise gönderirler övdüğüm falan yok ama iadeli bi ürün satmayacağından eminim.
Ilk basta dostum sen iyimisin felan diyordun sana attiğim linkler herhalde kafana dank etmedi sanırsın hasan vatan babası oluyorda bu kadar emin oluyorsun burda sana o eminliğini iki linkle yuttururum

Hadi buyur bu rezillikleri açıkla hadi buyur? Bekliyorum bu kadar eminsin ya o vatan bilgisayarı yere göğe sığdıramıyorsun ya hadi buyur ama burun kıvırma adam gibi cevap ver

Vatanda indirim mi var hayret :D
İndirimde dur bakalım yarın bir gün bana iade ürün geldi diye konusu açılır

Bu attığım linkleri görmüyorsan ya körsün yada görmek istemiyorsun vatanda çalışıyorsun diye vatanın iadeli ürün sattığı gerçeğini değiştirmez burda sana kızdığım konu şu vatanı babanın firmasıymış gibi savunman ever her firma iade ürün elbet satıyordur bunu bende inkar etmiyorum ama gidipte vatan asla ve asla kesinlikle iadeli ürün satmaz diyemezsin dostum eğer dediğin gibi olsaydı bu attığım konulari bu adamlar açmazdı kendini rezil ediyorsun

Son düzenleme:

Aytekin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Aytekin
Ilk basta dostum sen iyimisin felan diyordun sana attiğim linkler herhalde kafana dank etmedi sanırsın hasan vatan babası oluyorda bu kadar emin oluyor burda sana o eminliğini iki linkle yuttururum

Hadi buyur bu rezillikleri açıkla hadi buyur? Bekliyorum bu kadar eminsin ya o vatan bilgisayarı yere göğe sığdıramıyorsun ya hadi buyur ama burun kıvırma adam gibi cevap ver
(bu kadar eminsin ya o vatan bilgisayarı yere göğe sığdıramıyorsun ya) kardeş çok boş yapıyorsun 3 sene boyunca hiç böyle bir şikayetle gelen görmedim orada satış danışmanlığı yaptığım süre içerisinde hiç iade edilen bir ürün satılmadı. Sende bunu anlamak istemiyorsun, sanırım o kadar emin konuşuyorsun şimdi bu işlemciler iade edilen işlemcilerdir diyorsun komiksin gerçekten almak isteyen adamların şevkini kırıyorsun 2-3 ay önce 11700k aldım 4100tl civarıydı gayet sıfır kapalı kutu geldi. Bu kadar celallenmeni gerektiren bir durum yok.

Zexius

80+ Bronze
Uygunsuz davranış
(bu kadar eminsin ya o vatan bilgisayarı yere göğe sığdıramıyorsun ya) kardeş çok boş yapıyorsun 3 sene boyunca hiç böyle bir şikayetle gelen görmedim orada satış danışmanlığı yaptığım süre içerisinde hiç iade edilen bir ürün satılmadı. Sende bunu anlamak istemiyorsun, sanırım o kadar emin konuşuyorsun şimdi bu işlemciler iade edilen işlemcilerdir diyorsun komiksin gerçekten almak isteyen adamların şevkini kırıyorsun 2-3 ay önce 11700k aldım 4100tl civarıydı gayet sıfır kapalı kutu geldi. Bu kadar celallenmeni gerektiren bir durum yok.
Birader sen hala sorumun cevabını vermedin? Bu adamlara nasıl böyle bir ürün geldi kendin demiyormuydun vatan iadeli ürün satmaz diye bunlar nasıl oldu?

isine gelmedi tabi bende böyle tahmin etmiştim ulan utanmaz herif madem vatanda çalışıyorsun savunuyorsun bari iadeli ürün satmaz deme yüzsüz herif şikayevardaki o attığım o sayfadaki adama kutudan çakıl taşı çıkıyor sen hala iadeli ürün kesinlikle satılmaz diyorsun ayrıca bu işlemciler iade edilen işlemciler demedim ben senin gibi net konuşmam muhtemelen iade edilmiş islemcilerdir dedim

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,172
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
param olsa da alsam 🥺

bado6100

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ahmet Oz
9431 olmuş

Emsal

80+ Silver
Hocam bilmediğimden soruyorum forum kuralları içinde bir yerde çalışmamak herhangi bir firmaya bağlı olmamak diye bir şey var mı olmamalı bence , doğruyu yazdıktan sonra isterse vatan bilgisayar ceo su forumda yorum yapsın bence

PunkiesT

80+ Bronze
Vatansa gelir bende mousepad aldım kullanıyorum bakalım 1 aydır uzun zaman sonra vatandan ürün aldım :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mustafa VURAL

İkinci el fiyatına geliyor, uzun zamandır buralara düşmedi diye biliyorum, güzel fırsat.
Knka indirim bitti mi ? tıklayınca daha pahalı bir fiyat çıkıyor da

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Alperen Çetin
Top Bottom