Neler Yeni

🔥i5 13600kf İşlemci 8487TL Vatan

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Alperen Çetin

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Yunus Şahin
Çok iyi fiyat gerçekten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Albert Erguen
4 yıl sonra herhangi bir ürün güçten düşmüş yorgun bir dede olur bu yorumu yaparken neyi düşünüyordun acaba :D
Olan bir şeyi dile getirdim ve üzüldüğümü emoji ile belirttim. Yazdığımı okurken acaba ne düşünüp yazdın?

Zexius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
Poyraz

İkinci el fiyatına geliyor, uzun zamandır buralara düşmedi diye biliyorum, güzel fırsat.
Adı üstünde ikinci el fiyatına geliyor eskiden vatan bilgisayar fan boyuydum ama son yasadigim olumsuz tecrübelerden sonra vatandan 1 liralık ürün bile almam benim fikrimce iade gelen bir üründür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizce alınır mı ne dersiniz?
İkinci el piyasasina satilan ürünü kimse sıfır vermez reis bu benim düşüncem en kötü iade ürün gelir onuda kabul ederim dersen alınır ama sıfır bekleme

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,985
İsim
Sinan Aba
Güzel fiyat gibi ama sıfırdan alınacaksa uzun ömürlülük açısından 7600x daha iyi olur (7k fiyatı) en azından 8000 serisine upgrade yapılabilir.
Ama hali hazırda Intel kullanan biri geçebilir

Oyun ve güç tüketimine bakıldığı zaman 7600x daha iyi sonuç verecektir

Aytekin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Aytekin
Adı üstünde ikinci el fiyatına geliyor eskiden vatan bilgisayar fan boyuydum ama son yasadigim olumsuz tecrübelerden sonra vatandan 1 liralık ürün bile almam benim fikrimce iade gelen bir üründür

İkinci el piyasasina satilan ürünü kimse sıfır vermez reis bu benim düşüncem en kötü iade ürün gelir onuda kabul ederim dersen alınır ama sıfır bekleme
Dostum sen iyi misin 3 yıl vatan çalışanı olarak söylüyorum iade edilen ürünün vatanda durmasının imkanı yok şuan stokta yüzlerce var hepsi mi iade :D

Son düzenleme:

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,985
İsim
Sinan Aba
Dostum sen iyi misin 3 yıl vatan çalışanı olarak söylüyorum iade edilen ürünün vatanda durmasınız imkanı yok şuan stokta yüzlerce var hepsi mi iade :D
Ama kötü firma orasi kesin. 3 ürün aldım mağazadan ucude bozuk çıktı.

Anakart bozuk çıktı ne para iadesi aldım ne bir şey. Elimde patladı
Razer Kulaklık aldım ses kalitesi 10tl lık kulaklık gibiydi adamlar bizlik bir şey yok dedi, onu alıp en sonda kupon verdiler onla da SSD aldım Allah'tan o çalışıyor
Ram aldim bozuk çıktı zar zor iade aldılar.

Hem bozuk ürün satıyorlar hemde iade de uğraştırıyor 1 haftayı geç ürünü aynı gün götürüyorum

Zexius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
Poyraz
Dostum sen iyi misin 3 yıl vatan çalışanı olarak söylüyorum iade edilen ürünün vatanda durmasınız imkanı yok şuan stokta yüzlerce var hepsi mi iade :D
Ne güzel söyledin vatan çalışanıyım diyorsun hepsi iade diye bir şey demedim sen niye celallendin 😃 herkesin yağ çeke çeke indirimi övmesinimi bekliyordun millet keriz değil

Ambalajları deforme ürünüdemi ben sattım bro

Ama kötü firma orasi kesin. 3 ürün aldım mağazadan ucude bozuk çıktı.

Anakart bozuk çıktı ne para iadesi aldım ne bir şey. Elimde patladı
Razer Kulaklık aldım ses kalitesi 10tl lık kulaklık gibiydi adamlar bizlik bir şey yok dedi, onu alıp en sonda kupon verdiler onla da SSD aldım Allah'tan o çalışıyor
Ram aldim bozuk çıktı zar zor iade aldılar.

Hem bozuk ürün satıyorlar hemde iade de uğraştırıyor 1 haftayı geç ürünü aynı gün götürüyorum
Hocam vatan çalışanına dert mi anlatıyorsun allah aşkına öve öve bitiremeyecek tabii ki ballandıra ballandıra anlatacak mağaza müdürü olur belki

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Oğuz Ünlüerler
Ne güzel söyledin vatan çalışanıyım diyorsun hepsi iade diye bir şey demedim sen niye celallendin 😃 herkesin yağ çeke çeke indirimi övmesinimi bekliyordun millet keriz değil

Ambalajları deforme ürünüdemi ben sattım bro

Hocam vatan çalışanına dert mi anlatıyorsun allah aşkına öve öve bitiremeyecek tabii ki ballandıra ballandıra anlatacak mağaza müdürü olur belki

Hacim konunun icinde degilim disaridan bakan bir goz olarak diyorum ki vatan calisani donanimarsivi forumda vatani ovse kendisine ne gibi bir menfaati olabilir ki. Mudur mu yapicaklar burda ovdugu icin, ve kim nereden bilecek?

Top Bottom