Neler Yeni

🔥i5 13600kf İşlemci 8487TL Vatan

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
John Smith
isine gelmedi tabi bende böyle tahmin etmiştim ulan utanmaz herif madem vatanda çalışıyorsun savunuyorsun bari iadeli ürün satmaz deme yüzsüz herif şikayevardaki o attığım o sayfadaki adama kutudan çakıl taşı çıkıyor sen hala iadeli ürün kesinlikle satılmaz diyorsun ayrıca bu işlemciler iade edilen işlemciler demedim ben senin gibi net konuşmam muhtemelen iade edilmiş islemcilerdir dedim

Bu üslup nedir ya, admin arkadaşlar buna izin vermemeli!!

Son düzenleme:

Zexius

80+ Bronze

Ekler

• 78989109__bYSf47fAyDXC3dZHVn_PTmZHkB-RlwzUwOu5I6tRZw.jpg
    78989109__bYSf47fAyDXC3dZHVn_PTmZHkB-RlwzUwOu5I6tRZw.jpg
    58.5 KB · Hit: 48

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
John Smith
Kafan güzel galiba:)

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Ben geçen cuma akşamı bu işlemciyi aldım fiziki mağazaya gidip. Fiziki mağazada normalde ürünün fiyatı 11K civarı. Şunu fark ettim fiziki mağazaların açık olduğu saatlerde, webteki mağazada bu ürünün fiyatı webe özel 9380 TL civarı, fiziki mağazalar kapandıktan sonra ise web mağazasında sepete özel ekstradan bu fiyata düşüyor.
Ben işlemciyi fiziki mağazadan aldığımda yine webe özel fiyatın uygulanmasını talep ettim, sağ olsunlar yardımcı oldular ve webe özel normal fiyatı uygulandı (9380 TL) ve o şekilde elden satın aldım. Sırf kargo beklememek adına. Satın aldığım fiyat bile şahsen gayet iyi. Şu an memnuniyetle kullanmaktayım.
Kargo beklememek isterseniz fiziki mağazaya gidip webe özel fiyatın (9.431 TL ye çıkmış ama kargo beklemek istemiyorsanız yine fena fiyat değil) uygulanmasını talep edin, büyük ihtimal kabul edilecektir.
Aklınızda olsun başlıktaki fiyat genelde fiziki mağazalar kapandıktan sonra sepete ek olarak uygulanıyor. Sonrasında sabah gene önceki web fiyatına dönüyor. ^^

EDİT: Webe özel fiyat 9.431 TL ye çıkmış. :)

Mert

80+ Silver
Ama kötü firma orasi kesin. 3 ürün aldım mağazadan ucude bozuk çıktı.

Anakart bozuk çıktı ne para iadesi aldım ne bir şey. Elimde patladı
Razer Kulaklık aldım ses kalitesi 10tl lık kulaklık gibiydi adamlar bizlik bir şey yok dedi, onu alıp en sonda kupon verdiler onla da SSD aldım Allah'tan o çalışıyor
Ram aldim bozuk çıktı zar zor iade aldılar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem bozuk ürün satıyorlar hemde iade de uğraştırıyor 1 haftayı geç ürünü aynı gün götürüyorum
Anakarttan nasıl iade alamadın anlatır mısın? Muhtemelen senin hatan var.

Vatan Bilgisayar hayranı değilim, zamanında bir sene iade kavgası vermişliğim var ama Türkiye’nin en büyük teknoloji marketlerinden biri olduğunu unutmamak gerek. Her şey o kadar kolay değil.

Zexius

80+ Bronze
Anakarttan nasıl iade alamadın anlatır mısın? Muhtemelen senin hatan var.

Vatan Bilgisayar hayranı değilim, zamanında bir sene iade kavgası vermişliğim var ama Türkiye’nin en büyük teknoloji marketlerinden biri olduğunu unutmamak gerek. Her şey o kadar kolay değil.
Reis vatan hayranı değilim diyorsun ama kullanıcıyı suçluyorsun o nası iş türkiyede öyle 30 50 artık kaç tane mağaza açtılarsa öyle mağaza açmakla büyüklük olmuyor bak amazonun hiç fiziksel mağazası yok ama dünyanin her yerinde tanınıyor

sertberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Erhan Erhan
Bana 2 kez iade anakart gönderdiler. ikisinde de montaj izleri vardı. Birisnin M.2 vidaları yoktu diğerinin de sata kabloları eksikti.

Maethril_

80+ Bronze
Bende 12600kf sipariş etmiştim kendilerinden geldiğinde kutuya kutu deme şansım bile yoktu heryeri parçalanmış bir şekilde elime ulaştı.

Zexius

80+ Bronze
Benim vatanı eleştirdiğim mesaja haha atıp vatanın satış personeli olan mesajlarını beğenen arkadaşlar hadi buyrun bu adamlardamı yalan söylüyor
Bende 12600kf sipariş etmiştim kendilerinden geldiğinde kutuya kutu deme şansım bile yoktu heryeri parçalanmış bir şekilde elime ulaştı.
Bana 2 kez iade anakart gönderdiler. ikisinde de montaj izleri vardı. Birisnin M.2 vidaları yoktu diğerinin de sata kabloları eksikti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gelde anlat reis vatan sanıyorlarki işte sıfır ürünse sıfır ulan stoklarinin hepsi demiyorum ama %30u iade ürünle doludur

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
John Smith
Hocam rapor et kısmına basıp rapor edebilirsiniz
Onu zaten hemen yaptım. "ulan utanmaz herif" "yüzsüz herif" gibi hakaretler edip hala cezasız dolaşabiliyoruz! Foruma bu kalite yakışıyor demek ki!...

Mert

80+ Silver
Reis vatan hayranı değilim diyorsun ama kullanıcıyı suçluyorsun o nası iş türkiyede öyle 30 50 artık kaç tane mağaza açtılarsa öyle mağaza açmakla büyüklük olmuyor bak amazonun hiç fiziksel mağazası yok ama dünyanin her yerinde tanınıyor
Çünkü Vatan Bilgisayar köklü bir ticari kuruluş, hukuka aykırı davranma lüksü yok. Zamanında problem yaşadım, hakem heyeti kararıyla gittim ve iademi aldım. Arızalı ürün satıyor demek çok anlamsız bir suçlama, tüm ürünlerde 2 yıl garanti var ve 6 ay içerisinde oluşan arızalarda iade/değişim yapmak zorunda.
Amazonun konuyla hiçbir alakası yok, elmayla armuttan bahsediyorsun. Biri ulusal teknoloji marketi, diğeri ise global bir e-ticaret şirketi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,759
Üyeler
149,263
Son üye
AutoKill
Top Bottom