Neler Yeni

i7 4770 İşlemcinin Kırılan Fan Ayağına Ne Yapılmalı?

Lydian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
serhat yavuz
Hocam ben de çok yaşadım ve her defasında anakartı elime alıp dikkatlice oturtup ondan sonra kasaya montajlıyordum. Siz de yapabilirseniz öyle deneyin. Beyaz uçları delikten sokun daha ortadaki siya ittirince oturuyor yerine. Ok yönünde çevirip kilitleyin.
Yok sorun şöyle, şuan hiçbir sorun yok o kısım içerde fakat kitlenmiyor bir bacak kırık ve muhtemelen 2. bacak da sıkıntılı fanı tutup oynattığımda o bacaklar da sallanıyor ama @ysuflix in önerdiği cooler'ı almayı düşünüyorum bir şekilde çözebilirim umarım :/

ysuflix

80+ Gold
@ysuflix Önerdiğiniz cooler benim kasaya sığar mı acaba şuan aklıma takıldı da, etraftaki kablolar soğutucunun pervanesine veya bloğuna takılır mı endişesine kapıldım da şimdi. kasayı aldığımdan beri sadece psu değiştirdim geri kalan her şey bildiğiniz gibi. Kasayı biliyorsunuz zaten ama yine de fotosunu eklemek istiyorum lütfen yanlış anlamayın beni 🙏🙏

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
sığar hocam kardesimin kasa bundandı aynı soğutucuyu kullanıyoduk
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok sorun şöyle, şuan hiçbir sorun yok o kısım içerde fakat kitlenmiyor bir bacak kırık ve muhtemelen 2. bacak da sıkıntılı fanı tutup oynattığımda o bacaklar da sallanıyor ama @ysuflix in önerdiği cooler'ı almayı düşünüyorum bir şekilde çözebilirim umarım :/
çözersiniz hocam kesin olarak. o soğutucu hem daha iyi soğutur hemde ayak sıkıntısı olmaz

Lydian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
serhat yavuz
sığar hocam kardesimin kasa bundandı aynı soğutucuyu kullanıyoduk
Mesaj otomatik birleştirildi:

çözersiniz hocam kesin olarak. o soğutucu hem daha iyi soğutur hemde ayak sıkıntısı olmaz
Çok çok teşekkür ediyorum tekrardan

ysuflix

80+ Gold

Gagguş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Ali Cabbar
Alın hocam, Intel stok fanları pişmanlıktır. En azından eski serileri öyle.

Top Bottom