Neler Yeni

Yardım İade Edebilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Korkusuz korkak
Arkadaşlar merhaba Vatanbilgisayar.com sitesinden
Amazfit band 7 akıllı bileklik aldım.
fakat ekranı küçük geldi.
iade etmek istiyorum.
kutusunu açtım ve kutusu yırtılarak açılıyor.
diğer türlü açılmıyor iade edebilirmiyim?

wruno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Onur Dogan
magazalardan aldıgın urunlerde kutuyu actıgın anda iade yapamıyorsun diye biliyorum. internetten alsaydın belki yapabilirdin ama akıllı bilekliklerde hijyen olayından dolayıda buyuk ihtimalle yine yapamazdın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Korkusuz korkak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
magazalardan aldıgın urunlerde kutuyu actıgın anda iade yapamıyorsun diye biliyorum. internetten alsaydın belki yapabilirdin ama akıllı bilekliklerde hijyen olayından dolayıda buyuk ihtimalle yine yapamazdın.
ürünü mağazadan almadım. internet sitesinden aldım.

r4NG3r

80+ Silver
Akıllı bileklik hijyen ürünü felan değil geçen ay trendyoldan amazfit bip u pro aldım beğenmedim iade ettim direkt

Kutuyu yırtma konusunu bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Korkusuz korkak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Akıllı bileklik hijyen ürünü felan değil geçen ay trendyoldan amazfit bip u pro aldım beğenmedim iade ettim direkt

Kutuyu yırtma konusunu bilmiyorum
Kutuyu yırtmadan açamıyorsun. Vatan bilgisayarın YouTube incelemesinde bile adamlar yırtıyor. İade alırlar bence

Kartallar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Kara Kartal
ben firmanın yerinde olsam değiştirmem
diyelim ki değiştirdi kutusu açılan ürünün başkasına satılması kişisel fikrim DOLANDIRICILIKTIR
bu tür ürünler görerek ve deneyerek alınır

r4NG3r

80+ Silver
Kutuyu yırtmadan açamıyorsun. Vatan bilgisayarın YouTube incelemesinde bile adamlar yırtıyor. İade alırlar bence
Almazsa bile uğraşırsan alırlar.
Vatan çalışanları hiçbirşey bilmiyor geçen hafta bir ürünü internetten satın alıp mağazadan teslim aldım çalışana 14 gün iade olayı nasıl olacak diyorum o olay ekimde kalktı diyor 2024e ertelendi haberi yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Korkusuz korkak
ben firmanın yerinde olsam değiştirmem
diyelim ki değiştirdi kutusu açılan ürünün başkasına satılması kişisel fikrim DOLANDIRICILIKTIR
bu tür ürünler görerek ve deneyerek alınır
Firmanın başkasına satacağını nerden çıkardın?
Ayrıca müşteri herzaman haklıdır.

Kartallar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Kara Kartal
Firmanın başkasına satacağını nerden çıkardın?
Ayrıca müşteri herzaman haklıdır.

ne yapacak elinde mi patlatacak o zaman herkes bu şekilde yapsın ayrıca müşteri her zaman haklı değildir
ürün bozuksa veya kusurluysa müşteri sonuna kadar haklıdır değişim yapılır ama KEYFİ değişim asla yapılamaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Korkusuz korkak
ne yapacak elinde mi patlatacak o zaman herkes bu şekilde yapsın ayrıca müşteri her zaman haklı değildir
ürün bozuksa veya kusurluysa müşteri sonuna kadar haklıdır değişim yapılır ama KEYFİ değişim asla yapılamaz
Thh öyle demiyor ama. Duyar kasıyorsun. Yapma.

Kartallar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Kara Kartal
Thh öyle demiyor ama. Duyar kasıyorsun. Yapma.
hadi iade edip parasını alsın alabiliyor mu bu KEYFİ değişimler yüzünden kanun sürekli değişiyor ayrıca KEYFİ değişim ürünleri millete sıfır diye satılıyor
Keyfi değişim, jelatini ve kutusu açılmış ürünlere kesinlikle karşıyım firmaya ve tüketiciye zararı vardır
Diyelim ki mağazda 1000 tane ürün var 500 tanesi bu şekilde olsa mağazanın zararını kim karşılayacak sonra satıcı bu ürünü sattığında kullanılmış diye CİYAK CİYAK millet ötüyor ben tüketici olarak konuşuyorum

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,980
Üyeler
140,739
Son üye
riseofdarkness
Top Bottom