Neler Yeni

İade ettiğim kulaklık geri geldi (parasıyla birlikte)

baykemal

80+ Bronze
Bir kaç hafta önce dolap'tan Kapalı kutu Buds 2 aldım. Replika çıktı. İade ettim. Onaylandı. Para geldi. Adam kargoyu almamış. Dün geri geldi. 55 TL kargo parası ödedim. Bu kulaklık şimdi benim mi oldu? Yoksa iade etmem gerekiyor mu?

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bir kaç hafta önce dolap'tan Kapalı kutu Buds 2 aldım. Replika çıktı. İade ettim. Onaylandı. Para geldi. Adam kargoyu almamış. Dün geri geldi. 55 TL kargo parası ödedim. Bu kulaklık şimdi benim mi oldu? Yoksa iade etmem gerekiyor mu?
Dolapta alışveriş tamamlandı olarak gözüküyorsa bir şey yapmana gerek yok.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,331
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
paranı aldıysan iade etmen gerekiyor tabii parasını vermediğin ürün nası senin olsun

baykemal

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dolapta alışveriş tamamlandı olarak gözüküyorsa bir şey yapmana gerek yok.
İade edildi yazıyor.

Adam kargoyu almadığı için sana geri gelmiş. Büyük ihtimalle kargo parasını çok çıkacak sandı hiç almak istemedi. Cakkalik yapmaya çalışırken elinde ki çakma üründen de olmuş enayi
Kargo parası ödemiyorki.

paranı aldıysan iade etmen gerekiyor tabii parasını vermediğin ürün nası senin olsun
Satıcı kargoyu şubeye gidip almamış bana geri gönderildi. Ne yapıcam?

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Kişisel Gelişim,Teknoloji,Otomobiller
Instagram
beratcankaya58
Vay be bizde işte hem parayı veririz hemde ürünü alamayız.
(Kulaklığım kaybolmuştu istersen yolla)

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
benim de kargom gelmiş günde 2-3 kere arıyorlardı beni gittim aldım. Adamı da aramışlardır gidip almadıysa boşver sallama.

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
beratcankaya58
Replika ürünü napacaksınız hocam? Ses kalitesi kötü zaten. Geçen gün QCY H2 aldım çok daha iyi.
Replikadan çok bir beklentim olmaz zaten. Bende daha yeni Qcy T13 aldım (3. kulaklığım) gine kayboldu.

baykemal

80+ Bronze
benim de kargom gelmiş günde 2-3 kere arıyorlardı beni gittim aldım. Adamı da aramışlardır gidip almadıysa boşver sallama.
Evde dursun ozaman. Yapacak bir şey yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Replikadan çok bir beklentim olmaz zaten. Bende daha yeni Qcy T13 aldım (3. kulaklığım) gine kayboldu.
Kulakiçi kulaklıklar hiç hoşuma gitmiyor. Kulağıma takıyorum. Oturmuyor, otursa bile kulağımı tam kapattığı için çok rahatsız ediyor. Kulaküstü candır.

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
beratcankaya58
Evde dursun ozaman. Yapacak bir şey yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulakiçi kulaklıklar hiç hoşuma gitmiyor. Kulağıma takıyorum. Oturmuyor, otursa bile kulağımı tam kapattığı için çok rahatsız ediyor. Kulaküstü candır.
Benimde kulak üstüler kulağımı sıktığı için kızarıklık yapıyor ve dışarının sesi tamamen kesildiği için rahatsız oluyorum.

Top Bottom