Neler Yeni

İç menisküsüm yırtıldi yardim ( ameliyatı oldum)

TahinPekmez

80+ Silver
Meniskus yırtığından ameliyat oldum durumum seninkinden farklıydı ama şunu bilmen lazım meniskus canlı doku değil kendi iyileşmez meniskus boyunun 1/3 u kadar olan yirtiklar dikilerek hasta eski formuna yakın forma kavuşuyor demişti doktor ameliyat olmayan tanıdıklarım var ama zamanla kemiklerin birbirine surtunmesinden kireçlenme oluşuyor ve ağrı yapıyor ameliyat olmadan siz bir kaç farklı doktora görünün
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta basketbolcu olup meniskus ameliyatı olup sahalara dönen sporcular var ama yine de başka doktorlara da görün
Cook teşekkürler

TahinPekmez

80+ Silver
Ayin 19 Ekim 2022 de Yatış yapıldı ve ameliyat oldum. Dikilecek durumda olmadığı için temizlendi. 30 gün rapor verdiler.

Bacağıma soktukları o hortumu çıkartırlarken çok kötü oldum ve soğuk ter ve istifra ettim sürekli.narkoz etkisini zor attim

Ekler

• IMG-20221020-WA0020.jpeg
    IMG-20221020-WA0020.jpeg
    976.2 KB · Hit: 76

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Murat
Ayin 19 Ekim 2022 de Yatış yapıldı ve ameliyat oldum. Dikilecek durumda olmadığı için temizlendi. 30 gün rapor verdiler.

Bacağıma soktukları o hortumu çıkartırlarken çok kötü oldum ve soğuk ter ve istifra ettim sürekli.narkoz etkisini zor attim
geçmiş olsun Allah şifa versin

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,587
İsim
Memati Baş

geçmiş olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Sol dizim ağrıyordu emar da iç menisküs yirtigi olduğu, universite hastanesinde dikilmesi lazım yaşın genç denildi. Tedavi süresi nasıldır, ne kadar rapor verirler. Nasıl bir hastalık bu. Bilgisi olan yazsın. Ameliyat olmalimiyim. Eskisi kadar kötü değilim ama
iç yırtık var
Bende 2dizimde var
Çok geç kalmamışsan fizik tedavi ile halledilebilir
Ama ameliyat daha mantıklı

TahinPekmez

80+ Silver
Bende 2dizimde var
Çok geç kalmamışsan fizik tedavi ile halledilebilir
Ama ameliyat daha mantıklı
Kendi kendine iyileşmez denildi. Gigirdak da kan dolaşımı olmadığı için ameliyat şartmis.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,263
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Kendi kendine iyileşmez denildi. Gigirdak da kan dolaşımı olmadığı için ameliyat şartmis.
Hocam menisküsünüz doku bütünlüğünü yitirdiği için işlevini de belirli bir ölçüde yitirdi. İlerde osteoartrit olma ihtimaliniz yüksek. Bu saatten sonra bacağınıza eskisinden çok önem göstermeniz gerekiyor.

Ikarus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet

Geçmiş olsun

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Vücudun ne kadar kompleks ve her bir parçasının değerli ve önemli olduğunun kanıtı bu. Umarım en kısa sürede iyileşirsin dostum çok çok geçmiş olsun.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Hocam menisküsünüz doku bütünlüğünü yitirdiği için işlevini de belirli bir ölçüde yitirdi. İlerde osteoartrit olma ihtimaliniz yüksek. Bu saatten sonra bacağınıza eskisinden çok önem göstermeniz gerekiyor.
hocam doktorluk sezdim sende benim sol dizimde şişiklik var futbol oynayan bi çok arkadaşımdada var bir yere değdğinde hafif bile olsa sızlıyor bu hastalıkmı ergenlik dönemi olduğu için normalmi sence

geçmiş olsun

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,177
İsim
Selim
Geçmiş olsun. Benim de dizimde ağrı var otobüste falan ayağını uzatmadan oturamıyorum ağrıyor. Dizimi kapatınca ağrıyor. Menisküs olabilir dediler yarın mr a gidicem.

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes
Sol dizim ağrıyordu emar da iç menisküs yirtigi olduğu, universite hastanesinde dikilmesi lazım yaşın genç denildi. Tedavi süresi nasıldır, ne kadar rapor verirler. Nasıl bir hastalık bu. Bilgisi olan yazsın. Ameliyat olmalimiyim. Eskisi kadar kötü değilim ama
iç yırtık var
Çok geçmiş olsun hocam umarım en kısa sürede iyileşirsiniz 😔

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,858
Üyeler
154,299
Son üye
Weahst
Top Bottom