Neler Yeni

IOS iCloud hesabı

wemrdoggn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
emre doğan
Instagram
wemrdoggn
Steam
wemre
Selamın aleyküm arkadaşlar babam kardeşim için 2.el iPhone almış bı tanıdıktan 50tlye telefoncuya vermiş bı takım arızası varmış telefoncu sifirlamiş şimdi hesap istiyor ana menü fln acilmiyo gmail ve şifreyi bı şekilde bulduk ama hesap kitliymiş eski sahibi ölmüş telefonu nasıl acabilirz ?

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Selamın aleyküm arkadaşlar babam kardeşim için 2.el iPhone almış bı tanıdıktan 50tlye telefoncuya vermiş bı takım arızası varmış telefoncu sifirlamiş şimdi hesap istiyor ana menü fln acilmiyo gmail ve şifreyi bı şekilde bulduk ama hesap kitliymiş eski sahibi ölmüş telefonu nasıl acabilirz ?
Icloud hesabı mı istiyor ?

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Apple kimliği diyor
geçmiş olsun telefonu çöpe atın apple kimliğini bilmiyorsanız hadi kullanıcı adını bilirsiniz ama şifresini bilemezsiniz öğrenmeden açamazsınız çöpe atın telefonu artık o telefon çöp oldu kendimden biliyorum Apple Mini 2 vardı aynı sorunu yaşadım çöp oldu tablet, eğer telefonun faturası duruyorsa diyeceğim ama sahibi de ölmüş apple bayisine yollardınız size ürünü açıp verirdi tekrardan geçmiş olsun

wemrdoggn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
emre doğan
Instagram
wemrdoggn
Steam
wemre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geçmiş olsun telefonu çöpe atın apple kimliğini bilmiyorsanız hadi kullanıcı adını bilirsiniz ama şifresini bilemezsiniz öğrenmeden açamazsınız çöpe atın telefonu artık o telefon çöp oldu kendimden biliyorum Apple Mini 2 vardı aynı sorunu yaşadım çöp oldu tablet, eğer telefonun faturası duruyorsa diyeceğim ama sahibi de ölmüş apple bayisine yollardınız size ürünü açıp verirdi tekrardan geçmiş olsun
Eyw kardeşim -150 TL

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR