Neler Yeni

İnceleme Ikea Utespelare Oyuncu Masası

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Tümay
Bu ürün adına konuşmam gerekirse öyle

Bir de yükselip alçalması güzel fakat sürekli yapabileceğiniz bir durum değil yani ayarları alyan ile vidaları çıkartıp o şekilde ayarlamanız lazım eksiler kısmında belirttim
Masayı zaten sürekli ellemezsin ya. Ben şahsen masamı yüksek buluyorum bi' 5-6 CM kısaltma şansım olsa ömür boyu öyle kullanırım :D

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,627
İsim
Eren Yeager
Ben de nakit cebimde kalsın derim hep 😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir sürü taksidim var çok şükür nakit cebimde 😂
Benim de öyleydi hocam ama o taksitler işten çıkarsam ailemi yoracağı için hepsini kapattım

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,204
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Benim de öyleydi hocam ama o taksitler işten çıkarsam ailemi yoracağı için hepsini kapattım
Herkesin bütçesi işte yapacak bir şey yok maalesef şuan evli değilim aile evindeyim paramı birikiyorum kendi ihtiyaçlarımi kendim alıyorum spora yazilicam kendim odicem vs bütçe yönetimi çok önemli

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hayırlı olsun hocam. Gerçekten çok güzel bir inceleme olmuş.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,627
İsim
Eren Yeager
Herkesin bütçesi işte yapacak bir şey yok maalesef şuan evli değilim aile evindeyim paramı birikiyorum kendi ihtiyaçlarımi kendim alıyorum spora yazilicam kendim odicem vs bütçe yönetimi çok önemli
Kesinlikle hocam katılıyorum

Aquamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
ibrahim demir
8 kişilik yemek masasında oynayan ben :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Abdullah
1300 liraya bu masanın sunamadığı ekstra olmazsa olmaz neyi sunuyor da 7500 lira anlamadım :D bunu 600 liraya almıştım gram sallanma gıcırtı vs yok çok sağlam ve kocaman açıkçası 7500 verilmez ki ona
Derinlik farkı var 20 cm bende de 32 inch monitör masa konusunda oldukça kararsız kaldım tavsiyelere açığım. 80 cm derinlik sadece ikeada gördüm.

batuu123

80+ Bronze
Derinlik farkı var 20 cm bende de 32 inch monitör masa konusunda oldukça kararsız kaldım tavsiyelere açığım. 80 cm derinlik sadece ikeada gördüm.
20cmlik aynı boyutta sunta kestirip uzatma yapılabilir alttan 2 tane menteşe ile tutturulup sağlam da olur açıkçası toplam 1500 liraya halledilir ama gidip ona 7500 verilmez derinlik farkı var diye..

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,730
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bana geriğinden daha pahalı gibi geldi ama masa güzel
Gerekli parçaları bulsam sanayide yaparım ben bunu (masa planları,seçeceğim tahta o file falan)
Mesaj otomatik birleştirildi:

20cmlik aynı boyutta sunta kestirip uzatma yapılabilir alttan 2 tane menteşe ile tutturulup sağlam da olur açıkçası toplam 1500 liraya halledilir ama gidip ona 7500 verilmez derinlik farkı var diye..
Sunta sağlam olmaz mdf kestirmesi gerek kaliteli ve sağlam olması için dedem marangoz ordan biliyorum az çok suntanın ömrünü kalitesini en kaliteli sunta Kaliteli mdfnin yanından geçemez mesela

Son düzenleme:
Top Bottom