Neler Yeni

İki laptop arasında kaldım

BrooD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan Uyak
Hocam seni dinleyip tuf alıyorum yardımların için teşekkür ederim ama eminsin değil mi ısınma büyük bir sorun teşkil etmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıcaklık için turbo boost u kapatmayı düşünüyorum yeterli olur mu

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,102
İsim
Sinan Aba
Hocam seni dinleyip tuf alıyorum yardımların için teşekkür ederim ama eminsin değil mi ısınma büyük bir sorun teşkil etmez

Sıcaklık için turbo boost u kapatmayı düşünüyorum yeterli olur mu
Rica ederim dostum bildiğim kadarıyla turbo boost kapalı geliyor zaten sen açıyorsun

Şimdi şöyle bir şey de var ısınmıyor dedim ama senin attığın rog strix'e göre ısınmıyor. Isı sıcaklıkları eşit diyebilirim ama benim attığım çok daha güçlü bir laptop ve fiyatlar aynı.

Bu senin attığın laptopun değerleri oyunlarda 99 dereceye kadar çıkıyor

Buda benim attığım laptop max 94 derece oldu galiba izle

BrooD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan Uyak
Dostum turbo boost açık olarak geliyormuş kapattığımızda 15-20fps kaybımız oluyormuş fakat 90 derecelerden 70-75 e kadar düştüğünü söylüyorlar o yüzden tufu seçmeyi planlıyorum tekrardan teşekkür ederim bu arada

Can...

80+ Platinum
Arkadaşlar yazılım okumayı planlıyorum yanında birazda oyun güçlü bir şey almak istiyorum ve bu ikisi arasında kaldım msi 32gb ram olduğu için ve asus a göre daha fazla ısındığı söylendiği için biraz korktum asusta ise 4070 gibi bir avantaj var fakat 16gb ram olması biraz rahatsız etti fikirleriniz nelerdir bu akşam veya yarın sabah ikisinden birini alıcam
O fiyata masaüstü dizilir hocam yapma (!) :geek:

BrooD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan Uyak
Hocam yanımda taşımak zorundayım ya bende çok isterdim masaüstünü

BrooD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan Uyak
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ER?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail
Dostum bunun hakkında ne düşünüyorsun

Hocam tuf da son üründü alacaktım fakat kaçırdım asus rog veya son attığım acer e kaldım ne düşünüyorsun

Bu sanki senin attığın tuf la aynı fakat hem ekran kartıni yazmışlar hemde hiç yorum yok satıcıda pek güvenemedim birde 5k fazla vermeye değer mi emin olamadım ne düşünüyorsun

Son düzenleme:

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,102
İsim
Sinan Aba
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ER?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail
Dostum bunun hakkında ne düşünüyorsun

Hocam tuf da son üründü alacaktım fakat kaçırdım asus rog veya son attığım acer e kaldım ne düşünüyorsun

Bu sanki senin attığın tuf la aynı fakat hem ekran kartıni yazmışlar hemde hiç yorum yok satıcıda pek güvenemedim birde 5k fazla vermeye değer mi emin olamadım ne düşünüyorsun
1698994817101.png

Satın alınabiliyor

BrooD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan Uyak
Dostum hepsiburadadan şimdi al kasımda öde ile almak istiyordum birde burda 6taksitte bile faiz koyuyor hepsiburadada böyle bir şey yok

Acer nitro mu asus rog strix mi peki sence

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,102
İsim
Sinan Aba
Dostum hepsiburadadan şimdi al kasımda öde ile almak istiyordum birde burda 6taksitte bile faiz koyuyor hepsiburadada böyle bir şey yok

Acer nitro mu asus rog strix mi peki sence
En son attığın laptoplar da asus olanın işlemcisi ve ekran kartı daha iyi ama fiyat çok fazla geldi bana
Acer nitro olanı al geç hem ekranı da 165hz

BrooD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan Uyak
Rog strix mi acer nitro mu neredeyse aynı fiyatlar

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,102
İsim
Sinan Aba
Rog strix mi acer nitro mu neredeyse aynı fiyatlar
Ha ben en son attığın sistemelere göre yorum yaptım.
Ben acer nitro alırdım onda da yapay zeka var ve intelden daha az ısınıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
driller delici
Arkadaşlar yazılım okumayı planlıyorum yanında birazda oyun güçlü bir şey almak istiyorum ve bu ikisi arasında kaldım msi 32gb ram olduğu için ve asus a göre daha fazla ısındığı söylendiği için biraz korktum asusta ise 4070 gibi bir avantaj var fakat 16gb ram olması biraz rahatsız etti fikirleriniz nelerdir bu akşam veya yarın sabah ikisinden birini alıcam
Özelleştirilme yapboliryorsan tek 16 GB al
Çünkü 32 GB şart sana

BrooD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan Uyak
Kanka rog ısınma konusunda ayrı bir dünya ya birde intel 17 13650 onun işlemciden daha iyi değil mi karşılaştırma videolarında daha üstün duruyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,234
Üyeler
145,133
Son üye
Poette
Top Bottom