Neler Yeni

İki laptop arasında kaldım

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,110
İsim
Sinan Aba
Kanka rog ısınma konusunda ayrı bir dünya ya birde intel 17 13650 onun işlemciden daha iyi değil mi karşılaştırma videolarında daha üstün duruyor
Dostum hangi karşılaştırma videosun da daha iyi? Acer nitro da ki işlemci 13650'den çok daha iyi i7-13700h'dan bile iyi.
Rog ısınma konusunda dünya filan değil dostum sana webtekno'nun attığı videoyu attım rog da işlemci 98 dereceleri görüyordu senin almak istediğin laptop ha 98 derece diyorum rog strix

Her türlü acer pc daha iyi, şuan işlemci daha iyi ve daha az ısınıyor. Yapay zeka geleceğe yatırım internetsiz bile ai kullanabiliyorsun mis gibi
Ben artık son cümlemi kurdum dostum sen hangisini almak istiyorsan alabilirsin daha fazla üstüne mesaj yazmayacağım

BrooD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan Uyak
Teşekkür edefim yardımlarım içim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle bir şey buldum hocam ne diyorsun

Bu bana bu fiyata çok iyi geldi ne düşünüyorsunuz

32gb ram 1tb ssd bana ço mâkul geldi bu fiyata

Son düzenleme:

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,110
İsim
Sinan Aba
Hp markası iyi değil. En iyi laptolar Msi, acer ve asustur.
Acer çok iyi marka niye istemiyorsunuz ki

BrooD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan Uyak
Sistem özellikleri böyle olunca bi sormak istedim sonuç olarak 2.bi laptop alma şansım yok o yüzden bu kadar irdeliyorum kusuruma bakmayın

Hocam tekrardan kusura bakmayın 3k fazla verip hazır olarak 32gb ram almaya değer mi

Bataryası asus a göre daha kötü diyorlar birde ünuversitede 2-3 saat içerisinde biterse sorun yaratmaz mı

Son düzenleme:

BrooD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan Uyak
Son güncelleme acer nitro nun 32gb ramlisini sipariş ettim herkese yardımları için teşekkür ederim

Top Bottom