Neler Yeni

Yardım İkinci el ekran kartı alıcam yardım edin

Leaden_Viever

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba ben ikinci el ekran ksrtı alıcam osmaniyede yaşıyorum sarı sitede bir tane kart buldum ama pek güvenemedim sizede sormak istedim adamla whatsapptan konuştum ama adam yazma şekli biraz beni düşündürttü sanki bana kartı kakalamaya çalışıyor gibime geldi başka bütçeme uygun kart satan yok osmaniyede sizce güvenmeli miyim ürünü test etmem için sistem olmadığı için satıcının sisteminde test edelim istedik

Ekler

• Screenshot_2024-03-20-17-19-38-321_com.whatsapp-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-20-17-19-38-321_com.whatsapp-edit.jpg
    826.3 KB · Hit: 37

tugrafk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tuğra
arkadas test etmeyin dememis alip denemeniz icin surede vermis sanirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Ömer Temiz

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar merhaba ben ikinci el ekran ksrtı alıcam osmaniyede yaşıyorum sarı sitede bir tane kart buldum ama pek güvenemedim sizede sormak istedim adamla whatsapptan konuştum ama adam yazma şekli biraz beni düşündürttü sanki bana kartı kakalamaya çalışıyor gibime geldi başka bütçeme uygun kart satan yok osmaniyede sizce güvenmeli miyim ürünü test etmem için sistem olmadığı için satıcının sisteminde test edelim istedik

Benim gibi ev ortamını özelini çok açmak istemiyor normal bir durum, anormal bir hareket yok. Orta yolu bulmaya bak yani sürekli aynı şeyi ısrar ederek olmayacağı belli.

Arkadaşların dediği gibi, bilgisayarcı veya internet kafe veya deneyebilceğin bir bilgisayar bulup denemeye bak.

Yada kişiye sor bilgisayarını başka yere çıkarabilirmi vs.

Top Bottom