Neler Yeni

🔻İKİNCİ EL OTOMOBİL SATIŞLARI DİBİ GÖRDÜ!

deekk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Esen
Satışın düşmesi fiyatları düşürmedi işte olayda o zaten. 1-2 sene sabrederim faizler illa düşecek dolar 40-45 lirada dengeye gelecek. zaten sıfır araçların girişleri belli. o zaman saplarım mantığında herkes ucuza vereceğime garajda bekletirim diye düşünüyor. Açlıktan ölmediği sürece kimse aracını şu ölü zamanda vermez. Araç ticareti yapan adamlarında zaten az çok hangi kesim olduğunu biliyoruz onlarda kolay kolay aç kalmazlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yamaha R25 e hala zorunlu aksesuar fiyatı istiyor liste fiyatından vermiyor. Fıkra bu kadar.
dolar bazında değer kaybedıyor araç yıllardır. tutabilirisn. kar ettiğini zannederken zarar ediyorsun.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,356
İsim
uwu
Ami bence daha güzel nede olsa adı var AMİİİ

Şaka biyana sedan görünümü verseler bunlar yok satar şehir içinde

Bide bunlar bu paraya nasıl alıcı buluyor ki 2020/21 temiz 1.4 egea 600kdan başlıyor arada 100k var ama egea onun yanında araba

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
Mehmet Aslan
Ami bence daha güzel nede olsa adı var AMİİİ

Şaka biyana sedan görünümü verseler bunlar yok satar şehir içinde
çinlilerin bu fiyatlarda bahsettiğin tipte araçlarla piyasanın içinden geçmesi yakındır bekleyin görün :D

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,356
İsim
uwu
çinlilerin bu fiyatlarda bahsettiğin tipte araçlarla piyasanın içinden geçmesi yakındır bekleyin görün :D
Yapacak bir şey yok yerli alalım diyoruz bi bakmışız tecavüze uğramışız 2013 pololara hala 600/650k istiyorlar sıfırı zaten 850k ama geldiği an çalışanlar kapıyor(manuel için konuşuyorum az geliyor)

Keyfen

80+ Bronze
@Yavuz Sultan Selim Hocam kendini geliştiriyorsun olumlu haber sayında %3 lük bir artış var ellerine sağlık başarılarının devamını bekliyoruz.
Ek olarak daha beter olsunlar babamdada araç var %40 değer kaybetti ama dibi görsünler bu enflasyonun %50 sebebi abartmıyorum bu ikinci el piyasacılarının elinden kaynaklandı

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,487
İsim
Burak Karadağ

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,356
İsim
uwu
@Yavuz Sultan Selim Hocam kendini geliştiriyorsun olumlu haber sayında %3 lük bir artış var ellerine sağlık başarılarının devamını bekliyoruz.
Ek olarak daha beter olsunlar babamdada araç var %40 değer kaybetti ama dibi görsünler bu enflasyonun %50 sebebi abartmıyorum bu ikinci el piyasacılarının elinden kaynaklandı
Araba ne okadar değer kaybetti bizdeki %50/60 üstüne koydu geçen seneden

Keyfen

80+ Bronze
Araba ne okadar değer kaybetti bizdeki %50/60 üstüne koydu geçen seneden
ya bizdeki broadway eski kasalardan 220 bini görmüştü şuan 150 bin civarında. dahada düşsün ama adamlar manyak fiyat çektiler piyasa altüst oldu asgari ücrete %50 zam oluyo arabalara %100 saçmaydı

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,751
İsim
Emre
Discord
necromancerr
@SadeceBirisi. @-Mehmet- @Babangida Babayaro @Sadece Ölüler Görür @asmarena6
Beyler ben 1-2 yıl içerisinde kesinlikle araba alacağım 500K bütçeyle ve eski temiz bu tip BMW ler çok hoşuma gidiyor. Bunun için arabadan çok iyi anlayan biri veya tanıdık varsa forumda yardımcı olabilir mi bilgi almak isterim.
https://www.sahibinden.com/ilan/vas....000-de-audi-a3-1.6-benzinli-1180762944/detay
Audilerede bakabilirsiniz hocam. Şuanlık bir örnek attım sadece Bmw'ler kadarda fiyatları şişik değil.

ya bizdeki broadway eski kasalardan 220 bini görmüştü şuan 150 bin civarında. dahada düşsün ama adamlar manyak fiyat çektiler piyasa altüst oldu asgari ücrete %50 zam oluyo arabalara %100 saçmaydı
Kesinlikle. Seneye kısmetse bende araç almak istiyorum ancak bu şekilde giderse ancak şunu alırız:
1720681424840.png

Babangida Babayaro

80+ Bronze
Beyler ben 1-2 yıl içerisinde kesinlikle araba alacağım 500K bütçeyle ve eski temiz bu tip BMW ler çok hoşuma gidiyor. Bunun için arabadan çok iyi anlayan biri veya tanıdık varsa forumda yardımcı olabilir mi bilgi almak isterim.
Hocam çok eski bir araç ama kuş serilerinden çok iyidir . pazarlıkla alınabilir . İyi bir ustaya göstermeniz lazım aracınızı

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,375
İsim
Diyarhan
Eski BMW den sonrasını okumadım. BMW kullanan kitle malum biraz hor kullanıyor birde eski alırsan basın çok ağrır. Ben Hyundai veya Toyota öneririm yağını suyunu ekle sür sadece

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,668
İsim
Hacı
Arabalarda ucuzlama yok.
Ağzını Açan hamuduyla istiyor...

Top Bottom