Neler Yeni

İlişki tavsiyesi - Ne yapmalıyım?

Usmanaga_

80+
Merhabalar, konuya doğrudan girmek istiyorum. Aylardır süren bir ilişkim vardı. Ayrılığımızdan önceki son hafta yaptığım bir hatadan dolayı karşı taraf oldukça kırgındı ve bu nedenle fazlasıyla tartışmıştık. Ancak her şeyi çözebileceğimizi düşünerek bir hafta boyunca alttan alarak hatamı telafi etmeye çalıştım. Son günümüzde, eski sevgilimin kız arkadaşına (adı Mine olsun) benim bir arkadaşım tarafından bir mesaj gönderildi. Arkadaşım, Mine'ye eski sevgilimi özlediğimi yazmış (bu yalan olduğu kanıtlandı). Mine de durumu eski sevgilim Ayça'ya iletti. resmen bana oyun oynandı Bu sırada, bir gün öncesinden ne hikmetse Ayça'ya yazıp mesajı silmişim, bu da Ayça'ya "mesaj silindi" bildirimi olarak gitmiş ve Ayça bu bildirimin ekran görüntüsünü almış. Mine, Ayça'ya yazınca, Ayça bana ulaştı ve şu anki sevgilimi aldattığımı iddia ederek bu konuda konuşmaya çalıştı. Biraz kaba davrandım ve Ayça da bu konuşmaların ekran görüntülerini alıp sevgilime göndermiş. Sevgilim bu sahte fotoğraflara inanmaya başladı (fotoğrafların sahte olduğuna dair birçok kanıt var). En son sevgilime bu kanıtları gösterdim ve bana inandığını, beni sevdiğini, ancak daha fazla kavga etmeye gücü olmadığını söyleyerek ayrılmak istediğini belirtti. Yaklaşık iki hafta geçti ve bu süreçte az da olsa konuştuk. Belirsizlik içinde kalmak hoşuna gitmiyordu, bu yüzden düşünebilmesi için ona yazmayı bıraktım. Geçenlerde sosyal medyada 3-4 saat aktif olmadığım için meraklanıp bana yazdı ve konuşmak istediğini söyledi. Konuştuk ve hâlâ beni sevdiğini, ancak zamana ihtiyacı olduğunu söyledi. Ancak ben durumdan çok sıkıldım; barışmak istiyorum, onu seviyorum ve rüyalarıma bile giriyor. Ancak uzakta olup elim kolum bağlı hissetmek beni rahatsız ediyor resmen bu durum bana batıyor . Sizce ne yapmalıyım? Hiçbir şey yapmadan beklemeli miyim, yoksa buluşmayı teklif edip her şeyi netleştirmeye mi çalışmalıyım?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,931
İsim
uwu
Dediğin gibi bir yerde buluşup olan biteni anlat

@Kürşat K.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Harun Berke Gürek
Instagram
www.instagram.com/harunberkegurek
Steam
https://steamcommunity.com/id/berkegbi/
Twitter
berkegbi
Discord
berkegbi
Dostum bence 'seni seviyorum ama zamana ihtiyacım var' demek, şu anda konuştuğum biri var seni yedekte bekletiyorum demek gibi bir şey. Sana tavsiyem kendini çok daha fazla bağlamaman. Kendine farklı uğraşlar bul kafanı dağıt. Üzme kendini <3

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,241
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dediğin gibi bir yerde buluşup olan biteni anlat

@Kürşat K.
Aşkın Kapışmak gibi oldum galiba 😅 terzi kendi söküğünu dikemezmis ama bak ben boşum 😄
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzak ilişkiler fazla uzun sürmüyor ne yazık ki bir yerde kopuyor bitiriyor ama şöyle bir şey var cidden ikinizde birbirinize gerçekten inanıyorsanız o sevgi ve o bağlılık sizi bulur bırakmaz ama içinizde en ufak bir şüphe kuşku varsa o ilişki fazla uzun sürmez biter sana verebileceğim şuanki tavsiye bizzat gidip yüz yüze görüşmeniz bitecekse de sevgi saygı çerçevesinde bitmeli bir erkeğin delikanlı oluşu ilişki bitişinde belli olur.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,672
Üyeler
155,453
Son üye
extinct
Top Bottom